ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان فریزرهای صنعتی باکیفیت تولید شد
ایران‌ساخت؛

فریزرهای صنعتی باکیفیت تولید شد

یک شرکت دانش‌بنیان داخلی با تمرکز بر نیاز صنایع کشور به انواع سردخانه، یخچال و فریزرهای صنعتی، تلاش کرد تا این نیاز را با توان داخلی و به کمک فناوری‌های پیشرفته تامین کند. بر همین اساس هم یخچال و فریزرهای صنعتی ایران‌ساخت را طراحی کرد، ساخت و در اختیار صنایع کشور قرار داد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ایران‌ساخت| تولید مواد موثره دارویی راه را بر خروج ارز بست

ایران‌ساخت| تولید مواد موثره دارویی راه را بر خروج ارز بست

دارو صنعتی مهم برای ایجاد امنیت و سلامت در جامعه است. از سویی تولید مواد موثره مورد نیاز در این صنعت اهمیت بالایی دارد که باعث پیشرفت و توسعه آن می‌شود. در همین راستا یکی از شرکت‌های دانش بنیان در کشور نسبت به تولید چند نوع از مواد موثره دارویی اقدام کرده و گامی اثرگذار برای سلامت بیماران برداشته است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ستاری در بیرجند: «دانشگاه عملگرا» راهکار حل مشکلات استانی و محلی است

ستاری در بیرجند: «دانشگاه عملگرا» راهکار حل مشکلات استانی و محلی است

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در ادامه بازدید از مراکز علمی و فناوری استان خراسان جنوبی، در جمع دانشجویان و اساتید دانشگاه صنعتی بیرجند حاضر شد. وی دانشگاه فناور و عملگرا را راهکار حل مشکلات محلی در استان‌ها خواند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان مرکز نوآوری دانشگاه صعتی بیرجند افتتاح شد/ ستاری: تفکر دانش بنیان مسیر معقول برون رفت از مشکلات اقتصادی است
در سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری به خراسان جنوبی؛

مرکز نوآوری دانشگاه صعتی بیرجند افتتاح شد/ ستاری: تفکر دانش بنیان مسیر معقول برون رفت از مشکلات اقتصادی است

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در بازدید از مراکز رشد و شتابدهی دانشگاهی در بیرجند، اقتصاد مبتنی بر تفکر دانش بنیان را معقول ترین و به صرفه ترین مسیر برای برون رفت از مشکلات اقتصادی و موانع پیش روی تولید در کشور خواند. در این بازدید مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی بیرجند افتتاح شد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان داده‌نما: نوپا اما در مسیر صعود

داده‌نما: نوپا اما در مسیر صعود

علوم و فناوری‌های شناختی حوزه‌ای نوین و نوپا است که کشورهای گوناگون در حال گسترش مسیر تولید دستاوردهای فناورانه در آن هستند. در ایران نیز ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اقداماتی متنوع در تلاش برای توسعه زیست بوم فناوری در این حوزه است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان 3 مرکز نوآوری و رشد در خراسان جنوبی افتتاح‌ می‌شود
با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری؛

3 مرکز نوآوری و رشد در خراسان جنوبی افتتاح‌ می‌شود

صبح امروز سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری وارد استان خراسان جنوبی شد تا گسترش زیست بوم فناوری و نوآوری در این استان حرکت پرشتابی را تجربه کند. بازدید از طرح‌های فناورانه و افتتاح چندین مرکز نوآوری از برنامه‌های این سفر یک روزه است.