ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان یافته‌های دانشمندان ایرانی در حوزه کرونا امیدوارکننده است
مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری:

یافته‌های دانشمندان ایرانی در حوزه کرونا امیدوارکننده است

دبیر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گفت: ایران کشور محصور در تحریم‌ها به مدد دانش‌بنیان‌ها آنقدر خوب از پس تامین تجهیزات و داروهای مورد نیاز خود در حوزه مقابله با کرونا برآمد که می‌توان مدعی شد، تقریبا هیچ نیازی در کشور نبود که با توان دانش‌بنیانی تامین نشود. روزهای سخت و پرالتهابی که با تولید تجهیزات و فناوری‌های ایران ساخت در حال گذر است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان  صنایع‌خلاق یکی از محورهای توسعه در کردستان است
ستاری:

صنایع‌خلاق یکی از محورهای توسعه در کردستان است

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در سفر به استان کردستان، ضمن اشاره به وجود منابع انسانی و پیشینه تاریخی غنی این استان گفت: زیرساخت‌های نوآوری در کردستان نیازمند توسعه و تقویت بیشتر است. وی صنایع خلاق و فرهنگی را یکی از محورهای توسعه در این استان برشمرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان سه شتابدهنده و یک مرکز رشد در کردستان افتتاح می‌شود
با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری؛

سه شتابدهنده و یک مرکز رشد در کردستان افتتاح می‌شود

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با استقبال استاندار و جمعی از مسئولان وارد استان کردستان شد. امروز با حضور ستاری در این استان سه شتابدهنده در حوزه‌های سلامت، بازی رایانه‌ای و محتوای دیجیتال در شهر سنندج افتتاح می‌شود. همچنین یک مرکز طراحی و ساخت بازی‌های رایانه‌ای در مریوان آغاز به کار می‌کند. افتتاح یک مرکز رشد و چند خط تولید محصولات دانش‌بنیان از دیگر برنامه‌های این سفر است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری: هم‌پای دنیا در حوزه کرونا؛ شرکت‌های دانش‌بنیان یکی از افتخارات ما هستند

رییس جمهوری: هم‌پای دنیا در حوزه کرونا؛ شرکت‌های دانش‌بنیان یکی از افتخارات ما هستند

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی شرکت‌های دانش‌بنیان را یکی از افتخارات کشور دانست و گفت: امروز همه نیازمندی‌های بخش کرونا در زمینه مواد بهداشتی، درمان و دارو، تجهیزات پزشکی را همین شرکت‌های دانش‌بنیان فراهم کردند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان با سخنرانی آنلاین معاون علمی و فناوری رییس جمهوری؛ اینوتکس 2020 افتتاح می‌شود

با سخنرانی آنلاین معاون علمی و فناوری رییس جمهوری؛ اینوتکس 2020 افتتاح می‌شود

نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس با حضور آنلاین سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری برگزار می‌شود. این رویداد بزرگ برای جذب سرمایه استارتاپ‌های حاضر در نمایشگاه تلاش می‌کند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان نتیجه یک پژوهش؛ فرار مغزها در بریتانیا پس از برگزیت افزایش یافته است

نتیجه یک پژوهش؛ فرار مغزها در بریتانیا پس از برگزیت افزایش یافته است

روزنامه گاردین بر اساس یک پژوهش جدید مشترک که در مراکز رسمی آمار اروپا و بریتانیا انجام شده است، خبر داده مهاجرت این افراد در مقیاسی که انتظار می رود در نتیجه بحران اقتصادی یا سیاسی عمده بروز می کند، بوده است. همچنین سایت یورونیوز از رشد 30 درصدی مهاجرت‌ها از بریتانیا به دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا خبر می‌دهد.