ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان رئیس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری منصوب شد
با صدور حکمی از سوی معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری:

رئیس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری منصوب شد

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری با صدور حکمی مهدی قلعه نوی را به عنوان رییس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب کرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان نشست هم اندیشی «نقش شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها در تحول قضایی»

نشست هم اندیشی «نقش شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها در تحول قضایی»

نشست هم اندیشی پیرامون «نقش شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها در تحول قضایی» با حضور آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری میزبان جمعی از فعالان فناور شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپی بود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان مراسم انعقاد تفاهم نامه تاسیس مرکز نوآوری و شتابدهنده تخصصی در حوزه تولید محتوای دیجیتال ، صنایع خلاق و فرهنگی مابین ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان و دانشگاه صدا و سیما

مراسم انعقاد تفاهم نامه تاسیس مرکز نوآوری و شتابدهنده تخصصی در حوزه تولید محتوای دیجیتال ، صنایع خلاق و فرهنگی مابین ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان و دانشگاه صدا و سیما

مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دانشگاه صدا و سیمای جمهوری اسلامی، به منظور تاسیس مرکز نوآوری و شتابدهنده در حوزه تولید محتوای دیجیتال، صنایع خلاق و فرهنگی

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان چرخش پر شتاب چرخ‌های اقتصاد دانش بنیان

چرخش پر شتاب چرخ‌های اقتصاد دانش بنیان

با رشد روز افزون شرکت‌های دانش بنیان و تولید ثروت از علم، گفتمان سازی اقتصاد دانش بنیان جایگاه رفیعی پیدا کرده است و با نهادینه کردن آن می‌توانیم شاهد شکل‌گیری موج جدیدی از پیشرفت و تحول در شرکت‌های دانش بنیان باشیم.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان "کمال" مظهر نیت های پاک است

"کمال" مظهر نیت های پاک است

معاون علمی وفناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه مجتمع آموزشی "کمال "مظهر نیت های پاک است گفت: کمتر مدرسه ای در این شهر از وجود معلمانی همچون شهیدان رجایی، باهنر، بهشتی بهره برده است. این شهیدان با حضور خود در کمال روح پاکی ومعنويت به آن هدیه دادند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان شرکت های دانش بنیان محصول نهادهای دولتی و خصوصی است

شرکت های دانش بنیان محصول نهادهای دولتی و خصوصی است

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان اینکه در سال‌های گذشته دستگاه‌های مختلف کشور نمی‌توانستند به تنهایی محصولات و خدمات شرکت‌های دانش بنیان را به بازار و شرکت‌ها و صنایع بزرگ برسانند، گفت: نهادهای دولتی و خصوصی کنار هم شکل ‌گرفتند تا این زیست بوم نوآوری شکل بگیرد.