ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان دانش‌بنیان‌ها برای حضور در صداو سیما مستقیماً درخواست می‌دهند

دانش‌بنیان‌ها برای حضور در صداو سیما مستقیماً درخواست می‌دهند

با توجه به توافق معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و سازمان صداوسیمای جمهوری‌اسلامی‌ایران، از این پس، زمان و برنامه‌های بیشتری به ترویج فعالیت‌های زیست‌بوم اقتصاد دانش‌بنیان، تخصیص می‌یابد. شرکت‌های دانش‌بنیان برای معرفی خود در صداوسیما، می‌توانند مستقیماً درخواست خود را به معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری ارسال کنند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان آقامحمدی: تاب آوری افراد و مشاغل آسیب دیده از کرونا باید افزایش یابد /نیازمند نظام بیمه ای قوی برای آسیب دیدگان از شرایط کرونایی هستیم
برگزاری شانزدهمین نشست کارگروه ارزیابی فرصت های کرونا

آقامحمدی: تاب آوری افراد و مشاغل آسیب دیده از کرونا باید افزایش یابد /نیازمند نظام بیمه ای قوی برای آسیب دیدگان از شرایط کرونایی هستیم

رئیس کارگروه ارزیابی فرصت های کرونا با اشاره به اینکه کرونا باعث تحت تاثیر قرار گرفتن مشاغل خرد در کشور شده است؛ گفت: باید با شناسایی دقیق افراد فعال در این حوزه، بتوانیم ایمن سازی قوی و سازمان یافته ای از قشر ضعیف جامعه داشته باشیم.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان استان گلستان میزبان فناوری‌های حوزه سلامت شد
افتتاح مرکز نوآوری؛

استان گلستان میزبان فناوری‌های حوزه سلامت شد

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری در ادامه سفر به استان گلستان، نخستین مرکز نوآوری در حوزه سلامت را افتتاح کرد تا زیست‌بوم فناوری‌های پزشکی و تجهیزات این حوزه گسترده‌تر شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان پرورش ماهی در قفس با تجهیزات ایران‌ساخت ممکن شد

پرورش ماهی در قفس با تجهیزات ایران‌ساخت ممکن شد

صنعت غذا، بیش از هر زمان دیگری با فناوری در هم تنیده است. تأمین یکی از حیاتی‌ترین نیازهای جامعه‌ای 8 میلیاردی کاری آسان نیست و بر همین اساس، پرورش خوراک جامعه با کمک روش‌های نوآورانه و صنعتی، راه‌کاری است که کشورهای خواهان توسعه به آن روی آورده‌اند. «پرورش ماهی در قفس» یکی از همین فناوری‌ها است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ستاری: میان زندگی مردم و دانش‌بنیان‌ها پیوندی ناگسستنی ایجاد شده است
مرکز نوآوری گرگان افتتاح شد؛

ستاری: میان زندگی مردم و دانش‌بنیان‌ها پیوندی ناگسستنی ایجاد شده است

پارک علم و فناوری گلستان در شهرک صنعتی آق‌قلا میزبان معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری شد تا با افتتاح مرکز نوآوری گرگان، راه بر توسعه زیست‌بوم نوآوری و فناوری این استان هموار شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان چالش جدید مهاجرت تحصیلی؛ آمریکا راه ورود به دانشگاه‌هایش را برای دانشجویان بین‌المللی محدودتر می‌کند

چالش جدید مهاجرت تحصیلی؛ آمریکا راه ورود به دانشگاه‌هایش را برای دانشجویان بین‌المللی محدودتر می‌کند

دولت ترامپ مقررات جدیدی را پیشنهاد کرده است که نحوه رفتار دانشجویان بین المللی در ایالات متحده را به میزان قابل توجهی تغییر می دهد. منتقدان بر این باورند که این قانون دانشجویان بین المللی را از آمدن به آمریکا منصرف می کند.