ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان افتتاح کارخانه جدید تولید داروهای درمان اعتیاد

افتتاح کارخانه جدید تولید داروهای درمان اعتیاد

کارخانه جدید تولید داروهای درمان اعتیاد با فناوری‌های نوین با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به صورت برخط افتتاح شد تا تحولی در درمان اعتیاد به کمک فناوری دانش‌بنیان‌ها رقم بخورد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان تولید اتوبوس تمام‌برقی درون‌شهری توسعه می‌یابد
مقابله ایران‌ساختی‌ها با آلودگی هوا

تولید اتوبوس تمام‌برقی درون‌شهری توسعه می‌یابد

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اتوبوس تمام برقی درون شهری توسط شرکتی دانش‌بنیان توسعه می‌یابد تا گامی موثر برای کاهش آلودگی های شهری برداشته شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان صندوق صنایع خلاق به شرکت‌های خلاق تسهیلات می‌دهد

صندوق صنایع خلاق به شرکت‌های خلاق تسهیلات می‌دهد

در راستای ایجاد صندوق‌های پژوهش و فناوری که به منظور ارائه انواع خدمات مالی به اکوسیستم فناوری و نوآوی ایجاد می‌شوند، صندوق پژوهش و فناوری صنایع خلاق نیز به منظور ارائه خدمات مالی به شرکت‌های صنایع خلاق و فرهنگی تاسیس شد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ستاری: ۸۰ خانه خلاق تا پایان سال جاری میزبان صنایع فرهنگی، هنر و نوآوری می‌شود
خانه خلاق و نوآوری «ب» افتتاح شد؛

ستاری: ۸۰ خانه خلاق تا پایان سال جاری میزبان صنایع فرهنگی، هنر و نوآوری می‌شود

با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری، دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز و معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، خانه خلاق «ب» میزبان فعالان صنایع خلاق و فرهنگی شد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان بیش از پنج هزار دانش‌آموز در فاز دوم طرح آموزش بهینه‌سازی مصرف انرژی در ساختمان مشارکت کردند؛ ترویج فرهنگ درست مصرف انرژی در کشور

بیش از پنج هزار دانش‌آموز در فاز دوم طرح آموزش بهینه‌سازی مصرف انرژی در ساختمان مشارکت کردند؛ ترویج فرهنگ درست مصرف انرژی در کشور

پروژه بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست در ساختمان از معلمان نمونه و برتر شهر تهران که در طرح آموزش و فرهنگ‌سازی این حوزه شرکت داشتند، تقدیر کرد.