ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان نمایشگاه دائمی محصولات صادراتی" ایران‌ساخت" افتتاح شد
بهره‌برداری جمهور

نمایشگاه دائمی محصولات صادراتی" ایران‌ساخت" افتتاح شد

خانه نوآوری و صادرات فناوری به عنوان شعبه مرکزی خانه‎های نوآوری و فناوری در کشورهای هدف صادراتی، با دستور حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در محل نمایشگاه بین‎المللی تهران کار خود را آغاز کرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان خانه‌های خلاق و نوآوری سکوی پرتاب تیم به شرکت شده‌اند؛ خلق ثروت و ارزش‌افزوده از فرهنگ و هنر و ارزش
بهره‌برداری جمهور

خانه‌های خلاق و نوآوری سکوی پرتاب تیم به شرکت شده‌اند؛ خلق ثروت و ارزش‌افزوده از فرهنگ و هنر و ارزش

خانه‌های خلاق یکی از اصلی‌ترین ابزارهای توسعه صنایع نرم و خلاق معاونت علمی و فناوری و با مشارکت وزارت میراث فرهنگی وگردشگری برای توسعه کمی و کیفی شرکت‌های خلاق است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان اتوبوس برقی شهری ایران‌ساخت رونمایی شد
بهره‌برداری جمهور

اتوبوس برقی شهری ایران‌ساخت رونمایی شد

یکی از پروژه‌های به اتمام رسیده معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طرح ملی توسعه قوای محرکه اتوبوس برقی شهری است. بهره برداری این پروژه که با دستور حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری آغاز شده و با تلاش 5 شرکت دانش‌بنیان به نتیجه رسیده است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ستاری: فناوری‌های نوظهور منطبق با بوم و فرهنگ کشور توسعه می‌یابد/ تجاری‌سازی محصولات این حوزه را حمایت می‌کنیم
از 8 محصول فناورانه راهبردی حوزه اقتصاد دیجیتال و خلاق رونمایی شد؛

ستاری: فناوری‌های نوظهور منطبق با بوم و فرهنگ کشور توسعه می‌یابد/ تجاری‌سازی محصولات این حوزه را حمایت می‌کنیم

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در بازدید از محصولات جدید حوزه اقتصاد خلاق و دیجیتیال با اشاره به بازار داغ فناوری‌های نوظهور در کشور، گفت: معاونت علمی و فناوری حامی و پشتیبان این محصولات است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ستاری: آینده شهر پردیس درخشان است
280 هکتار زمین جدید به پارک فناوری پردیس اضافه شد

ستاری: آینده شهر پردیس درخشان است

با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی چند سند همکاری و توافقنامه به امضاء رسید.