ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان آسیب‌شناسی منابع انسانی دانش‌بنیان؛ 70درصد هزینه‌های پرداخت می‌شود

آسیب‌شناسی منابع انسانی دانش‌بنیان؛ 70درصد هزینه‌های پرداخت می‌شود

شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع خلاق و نرم در بسیاری مواقع از استارتاپ‌ها و تیم‌های ساده‌ای شروع به فعالیت کرده‌اند. با توجه به اینکه بسیاری از مدیران در زمینه منابع انسانی از همان ابتدا تجربه‌ای نداشته‌ا‌ند، ممکن است به مرور زمان در این زمینه دچار چالش شوند. بر این اساس معاونت علمی و فناری ریاست‌جمهوری برای حمایت از این شرکت‌ها 70 درصد از هزینه‌های مربوط به آسیب شناسی و ارتقای منابع انسانی را پرداخت می‌کند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان فرصتی برای ارائه دستاوردهای علوم شناختی فراهم شد
ایران ساخت

فرصتی برای ارائه دستاوردهای علوم شناختی فراهم شد

در سال جهش تولید و برای حمایت از تولید کنندگان و فناوران، فرصتی دیگر برای ارائه توانمندی‌ها و ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه علوم شناختی فراهم شد. این فناوران می‌توانند در هشتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت در محل نمایشگاه بین المللی تهران دستاوردهای خود را ارائه دهند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان خانه خلاق در کاشان راه‌اندازی می‌شود

خانه خلاق در کاشان راه‌اندازی می‌شود

ستاری در شهر کاشان و در جمع خبرنگاران این استان، با اشاره به راه‌اندازی خانه خلاق در این شهر، گفت: تمرکز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در شهر کاشان، حمایت از صنایع فرهنگی وخلاق و تولید ماشین‌آلات و تجهیزات فرش ماشینی ایران ساخت در کشور است. تجهیزاتی که با قیمت‌های بالا به کشور وارد می‌شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ستاری: ساخت رصد خانه ملی حرکت علمی بزرگی را در کشور شکل می‌دهد؛ تبادل اطلاعات میان دانشمندان دنیا

ستاری: ساخت رصد خانه ملی حرکت علمی بزرگی را در کشور شکل می‌دهد؛ تبادل اطلاعات میان دانشمندان دنیا

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در بازدید از مراحل پایانی رصد خانه ملی ایران گفت: ساخت رصد خانه ملی ایران بزرگترین پروژه علوم پایه در کشور است که اکنون به مرحله بهره برداری رسیده است. فعالیت‌های مرتبط با ساختمان وتجهیزات در قله پایان یافته است. اوایل سال آینده نیز نصب اینه ونورگیری ان اغاز و خرداد ماه نیز این پروژه عظیم رسما افتتاح می‌شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان داده نما: دست‌یابی به بازاری بزرگ

داده نما: دست‌یابی به بازاری بزرگ

زیست‌فناوری یکی از علوم پایه در دنیا محسوب می‌شود. دانشی که در بیشتر حوزه‌های علمی حضوری پیدا و پنهان دارد. این فناوری پیچیده برآمده از دل طبیعت یکی از نقاط قوت دانشمندان ایرانی است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان جرثقیل تلسکوپی ایران ساخت رونمایی شد؛ ستاری: حمایت‌های دولتی از دانش‌بنیان‌ها افزایش می‌یابد
با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در کاشان؛

جرثقیل تلسکوپی ایران ساخت رونمایی شد؛ ستاری: حمایت‌های دولتی از دانش‌بنیان‌ها افزایش می‌یابد

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری صبح امروز با حضور در شهر کاشان در جمع خبرنگاران، گفت: حمایت‌های دولتی از شرکت‌های دانش‌بنیان با مصوبات جدید دولت و مجلس افزایش می‌یابد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان کسب و کارهای نوپا در حوزه فناوری و نوآوری‎‌های آموزشی حمایت می‌شود
با افتتاح نخستین شتابدهنده تخصصی حوزه آموزش و فناوری " تتا "

کسب و کارهای نوپا در حوزه فناوری و نوآوری‎‌های آموزشی حمایت می‌شود

نخستین شتابدهنده تخصصی حوزه آموزش و فناوری نوآورانه کار خود را آغاز کرد. شتابدهی و حمایت از کسب وکارهای نوپای حوزه ( فناوری-آموزشی) کار این شتابدهنده تخصصی است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ستاری پارک فناوری پردیس را باز هم بزرگتر کرد
شهری با ظرفیت‌های دانش‌بنیان

ستاری پارک فناوری پردیس را باز هم بزرگتر کرد

باتصویب اختصاص اراضی ملی در جنوب پارک فناوری پردیس معاونت علمی؛ معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری از هموار شدن راه برای تحقق شهر نوآور با توسعه ناحیه نوآوری پردیس خبر داد و گفت: 1000 هکتار اراضی ملی در محدود جنوب پارک فناوری پردیس قرار دارد که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همکاری استانداری تهران، مصوب شد در گام نخست حدود 400 هکتار از این اراضی به ناحیه نوآوری پردیس اختصاص پیدا کند.