با حمایت ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت‌علمی؛

همایش روز ملی کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شود

با حمایت ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت‌علمی؛

با حمایت ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت‌علمی؛

همایش روز ملی کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شود


همایش روز ملی کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای با حمایت ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت‌علمی 6 مردادماه 97 در تهران برگزار می‌شود.
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به مناسبت بزرگداشت روز ملی کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، با حمایت ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت‌علمی همایش یک روزه‌ای با حضور فعالین اقتصادی، مدیران و اساتید دانشگاه در روز 6 مردادماه 97 برگزار می‌شود.
دانشگاه فنی و حرفه‌ای به‌عنوان نخستین و بزرگ‌ترین متولی آموزش مهارتی و تربیت تکنسین ماهر با استانداردها و ضوابط آموزش عالی و دانشگاهی بوده و برای توسعه دقیق و کارآمد کشور مبنی بر دانایی، دانش و تقویت آموزش‌های مهارتی، به آموزش  های فنی و حرفه‌ای توجه خاص کرده و از ظرفیت مردمی در بخش‌های اقتصادی استفاده شده است. تا در زمینه اقتصاد دانش بنان و تولید ملی گام‌های بلندتر و موثرتری برداشته شود. لذا معرفی ظرفیت‌های آن در کلیه بخش‌های سطوح جامعه در دستور کار قرار گرفته است.
در این رویداد ۶ تفاهم‌نامه مشترک به امضا خواهد رسید. این تفاهم‌نامه‌ها میان دانشگاه فنی و حرفه‌ای با معاونت سرمایه‌گذاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران؛ اتاق اصناف ایران؛ سازمان تنظیم مقررات رادیویی؛ سازمان پدافند غیرعامل؛ دانشکده پست و مخابرات خواهد بود. دو کارگاه آموزشی با موضوع «فردای پس از تجربه ناموفق» و نیز «الگوی شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت خلاق و مراکز رشد» نیز در این روز برگزار خواهد شد.
همایش روز ملی کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای 6 مرداد 97 از ساعت 8:30 تا 18 در  دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران تهران واقع در میدان بهمن، بزرگراه شهید تندگویان، خیابان میثاق جنوبی، خیابان 61 شرقی برگزار می‌شود. این همایش توسط دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور؛ اتاق بازرگانی، صنایع، معاون و کشاورزی ایران و نیز با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان پدافند غیرعامل کشور، اتاق اصناف ایران و نیز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برگزار می‌شود.


کلمات کلیدی