تلاش فناورانه؛

پمپ بنزین دانش‌بنیان به خودروهای داخلی رسید

شرکتی دانش‌بنیان با حضور در بازار به یکی از بزرگترین طراحان و توليد كنندگان برخی قطعات نگهداری و انتقال سوخت خودروهای سواری در داخل کشور بدل شد. این شرکت توانست در کنار تامین نیازهای داخلی بخشی از بازار كشورهای مختلف آسيايی و اروپایی را هم پوشش دهد.

مجموعه‌ای فناور و دانش‌بنیان 24 سال است که با به‌کارگيری توانایی‌های نیروی انسانی متخصص، انجام تحقيقات، استفاده از نوآوری و خلاقیت و با استفاده از فناوری‌های نوين، به توليد قطعات متنوع خودرو ورود کرده است. باک‌های تولیدی و پمپ بنزین‌های برقی دو محصول تایید شده دانش‌بنیانی این شرکت است.

محصولات تولیدی شرکت فناور اورند پیشرو مطابق با استانداردهای روز جهان تولید و به دلیل کیفیت بالا به بازار كشورهای مختلف آسيايی و اروپایی هم صادر می‌شود. محصولات این شرکت سبز و دوستدار محيط‌زيست است.

بنا به گفته آرمان موسوی مدیر عامل این شرکت دانش‌بنیان، تولیدات این مجموعه مطابق با آخرین پيشرفت‌های علمی دنيا و منطبق بر استانداردهای ايمنی و زيست‌محيطی روز جهان به ثمر نشسته است.

این فعال فناور می‌گوید: پروژه‌های نوآورانه‌ای از جمله طراحی و تولید قطعات سیستم سوخت‌رسانی خودروهای تولیدی در کشور منطبق با استاندارد های یورو۴ و با قابليت ارتقا تا سطح یورو۶ و طراحی و تولید باک پلیمری خودروها از جمله خدماتی است که توسط شرکت ارائه می‌شود.

آن‌طور که موسوی بیان می‌کند: انواع باک بنزین و پمپ بنزین خودروها، از جمله محصولات دانش‌بنیان تولیدی این شرکت است.