ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان داده نما: درمان در خانه

داده نما: درمان در خانه

«از خانه پزشکت مراقبته!» این یک تبلیغ شهری یا تلویزیونی نیست. یک واقعیت مجازی است که فناوری‌های پیشرفته را به خدمت گرفته است تا بیماران بدون حضور فیزیکی از خدمات مراقبتی، بهداشتی و درمانی استفاده کنند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان خط تولید فیلم پلاستیکی چندلایه لمینت‌شده افتتاح شد؛ ستاری: اشتغالزایی دانش‌بنیان‌ها رشد 50درصدی را تجربه می‌کند

خط تولید فیلم پلاستیکی چندلایه لمینت‌شده افتتاح شد؛ ستاری: اشتغالزایی دانش‌بنیان‌ها رشد 50درصدی را تجربه می‌کند

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در سفر خود به استان قزوین خط تولید فیلم پلاستیکی چند لایه لمینت شده و سلفون حرارتی را در شهرک کاسپین افتتاح کرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان خبرهایی خوش برای زیست بوم فناوری قزوین؛ نخستین مرکز نوآوری تخصصی استان افتتاح می‌شود

خبرهایی خوش برای زیست بوم فناوری قزوین؛ نخستین مرکز نوآوری تخصصی استان افتتاح می‌شود

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری وارد استان قزوین شد تا روزی خوب برای این استان با افتتاح طرح‌های فناورانه و مراکز نوآوری رقم بخورد. کلنگ بانک ژن گیاهی با حضور ستاری بر زمین می‌خورد. مرکز نوآوری تخصصی پارک علم و فناوری استان افتتاح می‌شود. شبکه نوآوری قزوین رونمایی می‌شود و اتفاقات خوب دیگر.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان رویدادی فناورانه؛ كسب‌وكارهاي دانش‌بنیان حوزه راهداري توسعه می‌یابد

رویدادی فناورانه؛ كسب‌وكارهاي دانش‌بنیان حوزه راهداري توسعه می‌یابد

صنعت راهداری یکی از حوزه‌هایی است که برای استفاده از خدمات دانش‌بنیانی پیش‌قدم شده است. صنعتی که قرار است با کمک طرح‌هاي دانش‌بنيانی و كسب‌وكارهاي نوين و خلاق متحول شود. این اتفاق با برگزاری «نخستين رويداد نوآوري حوزه راهداري» سرعت می‌گیرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان مرکز نوآوری و توسعه کسب وکارهای داده‌محور افتتاح شد؛ ستاری: «هوش مصنوعی» ابزار معرفی زبان فارسی است

مرکز نوآوری و توسعه کسب وکارهای داده‌محور افتتاح شد؛ ستاری: «هوش مصنوعی» ابزار معرفی زبان فارسی است

مرکز نوآوری و توسعه کسب‌وکارهای داده محور سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری افتتاح شد تا با ارائه خدمات به کسب و کارهای استارتاپی مسیر فعالیت آنها را هموار کند. ستاری در این مراسم به توسعه فناوری هوش مصنوعی و تحلیل داده در کشور تاکید کرد تا به عنوان ابزاری برای معرفی زبان فارسی استفاده شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان اتفاقی خوش برای زیست بوم فناوری و نوآوری با افتتاح چند مرکز/ستاری: همه تهران یک پارک ‌فناوری است

اتفاقی خوش برای زیست بوم فناوری و نوآوری با افتتاح چند مرکز/ستاری: همه تهران یک پارک ‌فناوری است

افتتاح چندین مرکز نوآوری در ناحیه نوآوری شریف ظهر امروز، خبری خوش را به گوش فعالان زیست بوم نوآوری و فناوری رساند. این مراکز برای رونق فعالیت‌های فناورانه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و عبدالعلی علی عسگری رییس سازمان صدا و سیما افتتاح شد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان مجتمع فناوری نوگام با 6هزار متر مربع زیر بنا گشایش یافت
با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در زاهدان؛

مجتمع فناوری نوگام با 6هزار متر مربع زیر بنا گشایش یافت

مجتمع فناوری نوگام با 6 هزار و 200 متر مربع مساحت در پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری افتتاح شد تا با استقرار 45 شرکت دانش بنیان و استارتاپی در این مجتمع فعالیت های زیست بوم فناوری شتاب گیرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان فراخوان| تیم‌های فناور برای تولید تجهیزات خوانش کیت‌های تشخیصی دعوت شدند

فراخوان| تیم‌های فناور برای تولید تجهیزات خوانش کیت‌های تشخیصی دعوت شدند

یک شتابدهنده با انتشار فراخوانی نسبت به جذب تیم‌های فناور حوزه مهندسی اقدام کرده است تا با پرورش ایده‌ها و نوآوری این تیم‌ها گامی برای طراحی و تولید دستگاه‌ها و تجهیزات خوانش کیت‌های تشخیصی برداشته شود.