ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان سبک زندگی سالم تر با یک استارت آپ ایرانی
مصاحبه با محمدمهدی قنبری، بنیانگذار استارت آپ فیت شیپ

سبک زندگی سالم تر با یک استارت آپ ایرانی

محمدمهدی قنبری هم بنیانگذار استارت آپ فیت شیپ و به همراه چهار نفر دیگر در تیم فیت شیپ به طراحی پلتفرمی برای ارائه لایف استایل به افراد پرداخته و در حال حاضر در تهران مشغول به فعالیت در این زمینه است. با او به گفت وگو نشستیم تا بیشتر برایمان از حال و هوای اکوسیستم سلامت ایران بگوید.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان استارتاپ‌های حوزه اجتماعی مشارکت‌های مردمی را گسترش می‌دهد
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری:

استارتاپ‌های حوزه اجتماعی مشارکت‌های مردمی را گسترش می‌دهد

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در نشست مشترک با رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) راه اندازی استارتاپ‌های حوزه اجتماعی را راهی برای توسعه مشارکت مردمی در امور خیریه دانست.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان «نوآوردگاه فین‌تک» برگزار می‌شود

«نوآوردگاه فین‌تک» برگزار می‌شود

با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نوآوردگاه فین‌تک برگزار می‌شود. این رویداد با هدف شناسایی افراد خلاق و خوش‌فکر این حوزه 27 تا 29 آذرماه در کارخانه نوآوری آزادی برگزار خواهد شد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان کشاورزی سالم تر، تقلب کمتر
گفت وگو با محمد خاهانی بنیانگذار استارت آپ هانیلی

کشاورزی سالم تر، تقلب کمتر

محمد خاهانی، بنیانگذار 31 ساله استارت آپ هانیلی است. او بعد از تجربه شش ساله در حوزه دیجیتال مارکتینگ، مهرماه 97 استارت آپ هانیلی را در تبریز راه اندازی کرد. او در رابطه با چرایی راه اندازی استارت آپی در حوزه عسل توضیح می دهد که علاقه زیادش به حشرات منجر به راه اندازی هانیلی شده است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان کارمندی که استعفا کرد و با حمایت دولت یک استارتاپ به راه انداخت
روایتی از تحولات جدید کسب و کار در ایران؛

کارمندی که استعفا کرد و با حمایت دولت یک استارتاپ به راه انداخت

ناصر کریمیان برای سالها در شرکتهای حوزه صنایع معدنی و نفت و گاز و پیروشیمی شاغل بود. ایشان تصمیم گرفت با جهان کارمندی خداحافظی کند و در حال حاضر در یکی از مراکز زیر مجموعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مشغول فعالیت بر روی توسعه استارتاپی در حوزه پروتز هستند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان شهر هوشمند الزامی برای آینده

شهر هوشمند الزامی برای آینده

دبیر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به انتشار کتاب های«بررسی تجربیات جهانی شرکت های استارتاپی»، در حوزه هوشمندسازی، گفت: در سال های اخیر توسعه زیست بوم شرکت های نوپا و دانش بنیان و استارت آپی یکی از ماموریت های اصلی معاونت علمی و فناوری تعریف شده است بنابراین شناخت چالش های پیش روی فعالان این حوزه در جهان می تواند کمکی برای شکل گیری و رشد پویا تر آنها در کشور باشد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان آینده خودرو در دست استارتاپ‌ها است
ستاری در گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های صنعت خودرو:

آینده خودرو در دست استارتاپ‌ها است

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه ایران با کمک استارتاپ ها در حوزه طراحی و تولید خودروهای برقی و الکتریکی آینده روشنی خواهد داشت، گفت: توانمندی جوانان ما در تمام حوزه ها اثبات شده است، فقط باید آنها را باور کنیم.