ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان داده نما: درمان در خانه

داده نما: درمان در خانه

«از خانه پزشکت مراقبته!» این یک تبلیغ شهری یا تلویزیونی نیست. یک واقعیت مجازی است که فناوری‌های پیشرفته را به خدمت گرفته است تا بیماران بدون حضور فیزیکی از خدمات مراقبتی، بهداشتی و درمانی استفاده کنند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان جمعی از کارگردانان سینمای ایران در تور علم و فناوری شرکت کردند

جمعی از کارگردانان سینمای ایران در تور علم و فناوری شرکت کردند

جمعی از کارگردانان سینمای کشورمان در راستای برگزاری تورهای علم و فناوری به دعوت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از کارخانه نوآوری آزادی و شتابدهنده سیناپس دیدن کردند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان چالش اشتغال با مشارکت شرکت‌های بخش خصوصی رفع می‌شود
کرمی در آئین چهارمین دوره آزمون فناورد؛

چالش اشتغال با مشارکت شرکت‌های بخش خصوصی رفع می‌شود

مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما صبح امروز میزبان جمعی از مدیران شرکت‌های دانش بنیان، شرکت‌های صنعتی و سازمان‌های مختلف بخش خصوصی بود که برای شرکت در «مجمع هماهنگی بخش خصوصی با محوریت ارزیابی و توانمندسازی سرمایه انسانی در دوران شیوع کرونا» آموده بودند. همچنین همزمان با این برنامه چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی افتتاح شد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان داده‌نما: همراهی فناورانه

داده‌نما: همراهی فناورانه

جرقه‌ای در ذهن زده می‌شود و با شکل گیری یک ایده در نهایت محصولی نوآورانه تولید می‌شود. محصولات و دستاوردهایی که نیازهای بسیاری را پاسخگو شدند و رویاهای بشر را محقق کردند. رویاهایی مانند سفر به کرات دیگر. پس اختراع در تمام دوران زندگی بشر اهمیت فراوانی داشته و او را به سوی پیشرفت سوق داده است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان داده‌نما: کوچک اما اقتصادی

داده‌نما: کوچک اما اقتصادی

برخلاف تصور عمومی جلبک‌ها در دسته گیاهان طبقه‌بندی نمی‌شوند. بلکه این موجودات ریز دریایی گیاه‌مانند آبی از سلسله آغازیان هستند. این موجودات معمولا نزدیک یا داخل آب رشد می‌کنند. موجوداتی آبزی و بدون ریشه حقیقی.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان داده‌نما: سبدی متنوع از حمایت‌های فناورانه

داده‌نما: سبدی متنوع از حمایت‌های فناورانه

پیشرفت‌های علمی دریچه‌های تازه‌ای را به روی بشر گشوده‌اند. این روزها با رونق زیست بوم نوآوری و فناوری در کشور شاهد گسترش امید در جامعه هستیم. همانطور که در بحران کرونا دانش بنیان‌ها شگفتی آفریدند و ایران با محصولات و تجهیزات ایران ساخت با این بیماری مقابله کرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان نمایشی از توانمندی دانش‌بنیان‌ها؛ محصولات ایران‌ساخت برای مقابله با کرونا به دیگر کشورها معرفی شد

نمایشی از توانمندی دانش‌بنیان‌ها؛ محصولات ایران‌ساخت برای مقابله با کرونا به دیگر کشورها معرفی شد

«جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا» عنوان نمایشگاهی است که سه روز از برگزاری آن می‌گذرد. نمایشگاهی که در آن توانمندی زیست بوم فناوری و نوآوری در مقابله با ویروس جدید به نمایش در آمده است. نمایندگان تجاری و دیپلماتیک کشورهای گوناگونی از این نمایشگاه و دستاودرهای شرکت‌های دانش بنیان بازدید کردند.