ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ربات انسان‌نمای سورنا 4 نماد پیشرفت ایران در حوزه رباتیک

ربات انسان‌نمای سورنا 4 نماد پیشرفت ایران در حوزه رباتیک

ربات انسان نمای سورنا 4 که توسط جمعی از متخصصان دانشگاه تهران طراحی و تولید شده است نمادی از پیشرفت ایران در حوزه رباتیک و فناوری است. این فناوری مدرن با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در قالب یک طرح کلان ملی فناوری اجرایی شده است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان «ایران ساخت» های دانش بنیان چقدر ارز آوری دارند

«ایران ساخت» های دانش بنیان چقدر ارز آوری دارند

به گزارش پایگاه خبری جشنواره ملی فرهنگی و هنری "ایران ساخت": چندسالی می شود که تولیدات شرکتهای دانش بنیان بیش از قبل شتاب گرفته اند تا با کنار زدن اقتصاد نفتی، بتوانند اقتصاد کشور را بر پایه دانش، پایه ریزی کنند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان اکوسیستم اقتصاد دیجیتال شتاب گرفت
با امضای تفاهم نامه زیست بوم کارآفرینی دیجیتال؛

اکوسیستم اقتصاد دیجیتال شتاب گرفت

صبح امروز 3 مهر ماه نخستین زیست بوم کارآفرینی اقتصاد دیجیتال با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان و ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی و شرکت دانش بنیان مطهرنت پارس رونمایی شد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان 135 قلم داروی راهبردی و ماده اولیه «ایران‌ساخت »می‌شود
ستاری در افتتاحیه پنجمین نمایشگاه «ایران فارما»:

135 قلم داروی راهبردی و ماده اولیه «ایران‌ساخت »می‌شود

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از حمایتهای زیرساختی برای تولید فرآورده های دارویی ایران ساخت گفت و ادامه داد: از سال گذشته اجرای برنامه خودکفایی در تولید دارو را آغاز کرده ایم، 27 داروی بیولوژیک ،50 داروی شیمیایی و 58 ماده اولیه دارویی که 570 میلیون دلار ارزبری دارد به مدد شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها "ایران ساخت "می شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان 7 دستاورد پهپادی ایران‌ساخت رونمایی شد
با حضور سورنا ستاری

7 دستاورد پهپادی ایران‌ساخت رونمایی شد

با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری و رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در دومین روز گردهمایی صنایع، شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌های حوزه پهپادی، 7 دستاورد دانش‌بنیان ایران‌ساخت این حوزه رونمایی شد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان پیشرفته‌ترین محصولات و مواد دانش‌بنیان آزمایشگاهی "ایران ساخت" عرضه‌ می‌شوند
صالحی:

پیشرفته‌ترین محصولات و مواد دانش‌بنیان آزمایشگاهی "ایران ساخت" عرضه‌ می‌شوند

معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: هفتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران 26 تا 29 آذرماه سال جاری میزبان تولیدکنندگان دانش‌بنیان و خریداران خواهد بود و این نمایشگاه فرصتی برای عرضه تازه‌ترین دستاوردهای فناورانه کشورمان در این حوزه فراهم می‌کند.