با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی:

4 داروی دانش‌بنیان "ایران‌‌ساخت" رونمایی می‌شود

در سفر معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری به استان البرز از 4 داروی ضد سرطان و ضد دیابت تولیدشده به دست فعالان یک شرکت دانش‌بنیان رونمایی می‌شود.


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری رییس‌جمهوری، استان البرز 17 اردیبهشت‌ماه میزبان کاروان علمی و فناوری شد تا تازه‌ترین دستاوردهای فناورانه و محصولات ایران‌ساخت، به نمایش درآید.


ستاری سپس همراه با وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، با حضور در شرکت پرسیس‌ژن پار، در مراسم رونمایی و تحویل دو واکسن شرکت می‌کند.
در ادامه این سفر ساختمان جدید پارک با حمایت معاونت علمی و فناوری رییس‌جمهوری احداث شده است، به بهره‌برداری می‌رسد.


شرکت دارویی و غذایی اکتوور، تولیدکننده محصولات دارویی مستقر در شهرک صنعتی بهارستان، محصولات دانش‌بنیان خود را به معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری معرفی می‌کنند.


ستاری، همچنین به شرکت کشت و صنعت رعنا می‌رود. این شرکت دانش‌بنیان، به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تحقیقاتی و تولیدی گیاهان مثمره و غیر مثمر را با فناوری کشت بافت تولید می‌کند.


افتتاح خط تولید کاتالیست‌ها
شرکت تولید‌بنیان گهرسرام به عنوان تولید کننده انواع کاتالیست و جاذب‌ها، بخشی از نیاز صنعت پتروشیمی کشور را با تولیداتش تأمین کرده است. این شرکت دانش‌بنیان، میزبان معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری و همراهانش خواهد بود تا خط ازدیاد تولید کاتالیست را افتتاح کند.

این سفر فرصتی فراهم می‌کند تا فعالان فناور این شرکت‌ها، ضمن معرفی توانمندی‌های فناورانه، از نیازها و دغدغه‌هایشان برای تولید محصولات دانش‌بنیان ایران‌ساخت و رونق تولید با معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری بگویند.