ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان پیشگام را با جدیت دنبال می‌کنیم
ستاری در نخستین مجمع پیشگامان اقتصاد دانش‌بنیان حوزه سلامت:

حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان پیشگام را با جدیت دنبال می‌کنیم

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری در نخستین مجمع پیشگامان اقتصاد دانش بنیان سلامت که با حضور وزیر محترم بهداشت،درمان وآموزش پزشکی با میزبانی صندوق نواوری برگزار شد اعلام کرد: بیش از 360 شرکت دانش‌بنیان ،بخش قابل توجهی از خلق ارزش افزوده و اشتغال را به خود اختصاص داده‌اند که امسال حمایت از این کسب و کارها را که موتور محرک اقتصاد کشور به شمار می‌روند با جدیت بیش‌تری دنبال می‌کنیم.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان نخستین مجمع پیشگامان اقتصاد دانش‌بنیان در حوزه سلامت برگزار می‌شود

نخستین مجمع پیشگامان اقتصاد دانش‌بنیان در حوزه سلامت برگزار می‌شود

با هدف مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان در تأمین نیازهای سلامت کشور و توسعه شبکه فعالان کسب‌وکارهای پیشگام این حوزه، نخستین مجمع پیشگامان اقتصاد دانش‌بنیان با حضور معاون علمی و فناوری با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می‌شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ایجاد کارخانه نوآوری سیستان و بلوچستان کلید خورد

ایجاد کارخانه نوآوری سیستان و بلوچستان کلید خورد

معاون علمی وفناوری رییس جمهوری با تاکید بر آماده شدن زیرساختها در استان سیستان و بلوچستان نوید راه اندازی یک کارخانه نوآوری در آینده نزدیک دراین استان داد و گفت:ایجاد کارخانه نوآوری در این منطقه می‌تواند موتور محرک برای اقتصاد دانش‌بنیان استان باشد و به زایشگاه نوآوری‌ها بدل شود .

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان دوران دفاع‌مقدس الگوی ارزشمند استفاده از راه‌کارهای خلاقانه و بومی است
ستاری در با دیدار امام جمعه چابهار:

دوران دفاع‌مقدس الگوی ارزشمند استفاده از راه‌کارهای خلاقانه و بومی است

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری در دیدار صمیمی با امام جمعه شهر چابهار، خلاقیت‌ها و رشادت‌های دوران دفاع مقدس را یادآوری کرد و ارائه راهکارهای بومی برای حل مشکلات و پیشرفت به کمک جوانان خلاق را حائز اهمیت و حیاتی دانست.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان چابهار به زیست‌بوم نوآوری پیوند خورده است
ستاری در مراسم افتتاح پارک علم و فناوری مکران:

چابهار به زیست‌بوم نوآوری پیوند خورده است

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری گفت: با ایجاد پارک علم و فناوری مکران و تعامل‌ها برای توسعه نوآوری منطقه آزاد چابهار، امروز این منطقه به زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی پیوند یافته است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان پارک علم و فناوری مکران افتتاح شد

پارک علم و فناوری مکران افتتاح شد

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، پارک علم و فناوری مکران که با هدف بهبود زیست بوم فناوری و نوآوری منطقه و سرمایه گذاری در کسب و کارهای نوپا، استارتاپ ها و حمایت از جوانان فناور شکل گرفته است را افتتاح کرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان تفاهم نامه ایجاد مرکز نوآوری و شتابدهی فناوری‌های حوزه کتابداری و محتوای دیجیتال امضا شد

تفاهم نامه ایجاد مرکز نوآوری و شتابدهی فناوری‌های حوزه کتابداری و محتوای دیجیتال امضا شد

تفاهم نامه راه اندازی مرکز نوآوری و شتابدهی فناوری های حوزه کتابداری، اسناد و محتوای دیجیتال میان سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و اشرف بروجردی رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران امضاء شد تا ایجاد زیست بوم کارآفرینی با ایجاد این مرکز در این حوزه شتاب گیرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان کسب و کارهای دانش‌بنیان و استارتاپی «علوم انسانی» را تحول آفرین می‌کنند
ستاری در آیین افتتاح«پنجمین دوره گفتمان نخبگان علوم انسانی» :

کسب و کارهای دانش‌بنیان و استارتاپی «علوم انسانی» را تحول آفرین می‌کنند

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری گفت: حرکت در مسیر تجاری‌سازی ظرفیت‌های علوم انسانی با میدان دادن به کسب و کارهای دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها، فرصت‌های تازه اشتغال و ارزش آفرینی از راه برطرف ساختن مشکلات جامعه خلق می کند و پیروزی در میدان مبارزه علیه تمام عیار تهاجم فرهنگی را به ارمغان می‌آورد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان با تمام توان از خلاقیت جوانان حمایت می کنیم
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در شورای اداری «مازندران»:

با تمام توان از خلاقیت جوانان حمایت می کنیم

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه محیط استان باید پذیرای خلاقیت‌های جوانان دانش‌آموخته خود باشد، تأکید کرد: با تمام توان از جوانان خلاق این استان حمایت می کنیم و از تمامی بخش های استان می خواهم با جان و دل از این مسیر رو به رشد حمایت کنند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان نوآوری «زیست‌بوم» به رونق تولید صنایع دانش‌بنیان می‌انجامد
معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری در حاشیه بازدید از واحدهای فناور و صنعتی مازندران:

نوآوری «زیست‌بوم» به رونق تولید صنایع دانش‌بنیان می‌انجامد

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری گفت: رونق تولید دانش‌بنیان به عنوان یکی از اساسی‌ترین اولویت‌های سال جاری فعالان زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری است. رونق این تولیدات با تعاملی سازنده میان دانشگاهیان، صنایع، فعالان دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها بر بستر زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری رنگ واقعیت می‌گیرد.