ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان داده نما: درمان در خانه

داده نما: درمان در خانه

«از خانه پزشکت مراقبته!» این یک تبلیغ شهری یا تلویزیونی نیست. یک واقعیت مجازی است که فناوری‌های پیشرفته را به خدمت گرفته است تا بیماران بدون حضور فیزیکی از خدمات مراقبتی، بهداشتی و درمانی استفاده کنند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان داده‌نما: خدماتی برای آفرینش ایده‌

داده‌نما: خدماتی برای آفرینش ایده‌

شرکت‌های خلاق نیز مانند شرکت‌های دانش‌بنیان خدمات متنوعی دریافت می‌کنند. تسهیلات مالی‌کم بهره، کمک هزینه انجام تحقیقات بازار، خدمات در حوزه بازاریابی و کمک هزینه حضور در نمایشگاه‌های داخلی، بخشی از این خدمات است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان سامانه احراز هویت الکترونیکی بازار سرمایه افتتاح شد
با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری؛

سامانه احراز هویت الکترونیکی بازار سرمایه افتتاح شد

سامانه احراز هویت الکترونیک، در بازار سرمایه با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری افتتاح شد. این سامانه مراجعات حضوری سرمایه گذاران برای ثبت نام و احراز هویت در بورس را کاهش می‌دهد و باعث ایجاد شفافیت بیشتر در بازار سرمایه می‌شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان جمعی از کارگردانان سینمای ایران در تور علم و فناوری شرکت کردند

جمعی از کارگردانان سینمای ایران در تور علم و فناوری شرکت کردند

جمعی از کارگردانان سینمای کشورمان در راستای برگزاری تورهای علم و فناوری به دعوت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از کارخانه نوآوری آزادی و شتابدهنده سیناپس دیدن کردند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان چالش اشتغال با مشارکت شرکت‌های بخش خصوصی رفع می‌شود
کرمی در آئین چهارمین دوره آزمون فناورد؛

چالش اشتغال با مشارکت شرکت‌های بخش خصوصی رفع می‌شود

مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما صبح امروز میزبان جمعی از مدیران شرکت‌های دانش بنیان، شرکت‌های صنعتی و سازمان‌های مختلف بخش خصوصی بود که برای شرکت در «مجمع هماهنگی بخش خصوصی با محوریت ارزیابی و توانمندسازی سرمایه انسانی در دوران شیوع کرونا» آموده بودند. همچنین همزمان با این برنامه چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی افتتاح شد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ستاری: دانشگاه‌ منشاء تحولات اقتصاد دانش‌بنیان است

ستاری: دانشگاه‌ منشاء تحولات اقتصاد دانش‌بنیان است

سفر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به قزوین که اتفاقات خوبی را برای زیست بوم فناوری و نوآوری استان با چند افتتاح رقم زد با حضور در نشست اقتصاد مقاومتی استان پایان یافت. ستاری در این نشست به حمایت از توسعه زیرساخت‌های زیست بوم فناوری و نواوری استان و جوانان تحصیلکرده تاکید کرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان خط تولید پودرهای آلیاژی افتتاح شد

خط تولید پودرهای آلیاژی افتتاح شد

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از کارخانه فناوری پودر الموت بازدید کرد. این شرکت برای نخستین بار خط آزمایشی تولید پودرهای آلیاژی را در شهرک صنعتی‌ الوند راه‌اندازی کرده است. این طرح مورد حمایت ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار گرفته است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان خط تولید فیلم پلاستیکی چندلایه لمینت‌شده افتتاح شد؛ ستاری: اشتغالزایی دانش‌بنیان‌ها رشد 50درصدی را تجربه می‌کند

خط تولید فیلم پلاستیکی چندلایه لمینت‌شده افتتاح شد؛ ستاری: اشتغالزایی دانش‌بنیان‌ها رشد 50درصدی را تجربه می‌کند

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در سفر خود به استان قزوین خط تولید فیلم پلاستیکی چند لایه لمینت شده و سلفون حرارتی را در شهرک کاسپین افتتاح کرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان خبرهایی خوش برای زیست بوم فناوری قزوین؛ نخستین مرکز نوآوری تخصصی استان افتتاح می‌شود

خبرهایی خوش برای زیست بوم فناوری قزوین؛ نخستین مرکز نوآوری تخصصی استان افتتاح می‌شود

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری وارد استان قزوین شد تا روزی خوب برای این استان با افتتاح طرح‌های فناورانه و مراکز نوآوری رقم بخورد. کلنگ بانک ژن گیاهی با حضور ستاری بر زمین می‌خورد. مرکز نوآوری تخصصی پارک علم و فناوری استان افتتاح می‌شود. شبکه نوآوری قزوین رونمایی می‌شود و اتفاقات خوب دیگر.