ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان  ستاری: پایگاهی ارزشمند برای جذب فکرهای نو و فناورانه ایجاد شد که پلی ارتباطی با بخش خصوصی است
نخستین مرکز نوآوری صنعت هسته‌ای گشایش یافت؛

ستاری: پایگاهی ارزشمند برای جذب فکرهای نو و فناورانه ایجاد شد که پلی ارتباطی با بخش خصوصی است

نخستین مرکز فناوری و نوآوری تخصصی صنعت هسته‌ای با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری و علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی گشایش یافت.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ستاری: توسعه محصول را بخش خصوصی رقم می‌زند؛ شهرکرد زیرساخت‌های لازم برای توسعه زیست بوم نوآوری را دارد
2 مرکز رشد در بروجن و لردگان گشایش یافت

ستاری: توسعه محصول را بخش خصوصی رقم می‌زند؛ شهرکرد زیرساخت‌های لازم برای توسعه زیست بوم نوآوری را دارد

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در ادامه سفر خود به چهارمحال بختیاری به پارک علم و فناوری رفت تا از نزدیک در جریان فعالیت‌های این مجموعه قرار گیرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ستاری: زیست‌بوم پژوهش با تزریق سرمایه بخش خصوصی تثبیت می‌شود
16 محصول ایران ساخت حوزه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی رونمایی شد؛

ستاری: زیست‌بوم پژوهش با تزریق سرمایه بخش خصوصی تثبیت می‌شود

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در رونمایی از 16محصول حوزه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، با اشاره به توسعه پژوهش در کشور بر حفظ زنجیره آن تاکید کرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان  ستاری: تزریق نوآوری به صنعت خودرو آینده آن را تضمین می‌کند/ اقتصاد دانش‌بنیان بیش از ۳۰۰ هزار میلیارد تومان سرمایه برای کشور به ارمغان آورد.
از ۱۵ محصول حوزه حمل‌ونقل ایران ساخت رونمایی شد؛

ستاری: تزریق نوآوری به صنعت خودرو آینده آن را تضمین می‌کند/ اقتصاد دانش‌بنیان بیش از ۳۰۰ هزار میلیارد تومان سرمایه برای کشور به ارمغان آورد.

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در مراسم رونمایی از ۱۵ محصول حوزه حمل و نقل با اشاره به ضرورت استفاده از نوآوری در صنعت حمل و نقل بر حضور دانش بنیان ها در این زمینه تاکید کرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان  ستاری: معاونت علمی و فناوری حامی توسعه نوآوری در کشور است؛ روح فرهنگ و هویت ایرانی بر محصولات باید حاکم شود
مرکز نوآوری و شتاب‌دهی لوازم خانگی «دیپوینت» آغاز به کار کرد؛

ستاری: معاونت علمی و فناوری حامی توسعه نوآوری در کشور است؛ روح فرهنگ و هویت ایرانی بر محصولات باید حاکم شود

با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و سیدجواد ساداتی نژاد رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی مرکز نوآوری و شتاب دهی «دیپوینت» آغاز به کار کرد.