ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان سامانه احراز هویت الکترونیکی بازار سرمایه افتتاح شد
با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری؛

سامانه احراز هویت الکترونیکی بازار سرمایه افتتاح شد

سامانه احراز هویت الکترونیک، در بازار سرمایه با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری افتتاح شد. این سامانه مراجعات حضوری سرمایه گذاران برای ثبت نام و احراز هویت در بورس را کاهش می‌دهد و باعث ایجاد شفافیت بیشتر در بازار سرمایه می‌شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان جمعی از کارگردانان سینمای ایران در تور علم و فناوری شرکت کردند

جمعی از کارگردانان سینمای ایران در تور علم و فناوری شرکت کردند

جمعی از کارگردانان سینمای کشورمان در راستای برگزاری تورهای علم و فناوری به دعوت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از کارخانه نوآوری آزادی و شتابدهنده سیناپس دیدن کردند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ستاری: دانشگاه‌ منشاء تحولات اقتصاد دانش‌بنیان است

ستاری: دانشگاه‌ منشاء تحولات اقتصاد دانش‌بنیان است

سفر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به قزوین که اتفاقات خوبی را برای زیست بوم فناوری و نوآوری استان با چند افتتاح رقم زد با حضور در نشست اقتصاد مقاومتی استان پایان یافت. ستاری در این نشست به حمایت از توسعه زیرساخت‌های زیست بوم فناوری و نواوری استان و جوانان تحصیلکرده تاکید کرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان مرکز نوآوری و توسعه کسب وکارهای داده‌محور افتتاح شد؛ ستاری: «هوش مصنوعی» ابزار معرفی زبان فارسی است

مرکز نوآوری و توسعه کسب وکارهای داده‌محور افتتاح شد؛ ستاری: «هوش مصنوعی» ابزار معرفی زبان فارسی است

مرکز نوآوری و توسعه کسب‌وکارهای داده محور سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری افتتاح شد تا با ارائه خدمات به کسب و کارهای استارتاپی مسیر فعالیت آنها را هموار کند. ستاری در این مراسم به توسعه فناوری هوش مصنوعی و تحلیل داده در کشور تاکید کرد تا به عنوان ابزاری برای معرفی زبان فارسی استفاده شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان مجتمع استقرار شرکت‌های دانش بنیان و فناور گیلان افتتاح شد؛ ستاری: پژوهشگران و فناوران گیلان مسیر درست ایجاد ارزش افزوده را یافته‌اند

مجتمع استقرار شرکت‌های دانش بنیان و فناور گیلان افتتاح شد؛ ستاری: پژوهشگران و فناوران گیلان مسیر درست ایجاد ارزش افزوده را یافته‌اند

مجتمع استقرار شرکت های دانش بنیان و فناور در پارک علم و فناوری استان گیلان با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری افتتاح شد این مجتمع با مساحت هزار و چهار صد متر مربع مکانی برای توسعه کسب و کارهای دانش بنیانی در استان فراهم می کند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان داده‌نما: همراهی فناورانه

داده‌نما: همراهی فناورانه

جرقه‌ای در ذهن زده می‌شود و با شکل گیری یک ایده در نهایت محصولی نوآورانه تولید می‌شود. محصولات و دستاوردهایی که نیازهای بسیاری را پاسخگو شدند و رویاهای بشر را محقق کردند. رویاهایی مانند سفر به کرات دیگر. پس اختراع در تمام دوران زندگی بشر اهمیت فراوانی داشته و او را به سوی پیشرفت سوق داده است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان زیست بوم فناوری و نوآوری در استان سیستان و بلوچستان گسترده‌تر می‌شود- ستاری: جوانان سنگ بنای توسعه پایدار استان هستند

زیست بوم فناوری و نوآوری در استان سیستان و بلوچستان گسترده‌تر می‌شود- ستاری: جوانان سنگ بنای توسعه پایدار استان هستند

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در سفر به استان سیستان و بلوچستان، منابع انسانی سرشار و محیط‌های دانشگاهی را از جمله مهمترین داشته های این منطقه دانست که باعث رونق زیست بوم فناوری و نوآوری می‌شوند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان مجتمع فناوری نوگام با 6هزار متر مربع زیر بنا گشایش یافت
با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در زاهدان؛

مجتمع فناوری نوگام با 6هزار متر مربع زیر بنا گشایش یافت

مجتمع فناوری نوگام با 6 هزار و 200 متر مربع مساحت در پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری افتتاح شد تا با استقرار 45 شرکت دانش بنیان و استارتاپی در این مجتمع فعالیت های زیست بوم فناوری شتاب گیرد.