ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان دوران دفاع‌مقدس الگوی ارزشمند استفاده از راه‌کارهای خلاقانه و بومی است
ستاری در با دیدار امام جمعه چابهار:

دوران دفاع‌مقدس الگوی ارزشمند استفاده از راه‌کارهای خلاقانه و بومی است

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری در دیدار صمیمی با امام جمعه شهر چابهار، خلاقیت‌ها و رشادت‌های دوران دفاع مقدس را یادآوری کرد و ارائه راهکارهای بومی برای حل مشکلات و پیشرفت به کمک جوانان خلاق را حائز اهمیت و حیاتی دانست.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان پارک علم و فناوری مکران افتتاح شد

پارک علم و فناوری مکران افتتاح شد

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، پارک علم و فناوری مکران که با هدف بهبود زیست بوم فناوری و نوآوری منطقه و سرمایه گذاری در کسب و کارهای نوپا، استارتاپ ها و حمایت از جوانان فناور شکل گرفته است را افتتاح کرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان تفاهم نامه ایجاد مرکز نوآوری و شتابدهی فناوری‌های حوزه کتابداری و محتوای دیجیتال امضا شد

تفاهم نامه ایجاد مرکز نوآوری و شتابدهی فناوری‌های حوزه کتابداری و محتوای دیجیتال امضا شد

تفاهم نامه راه اندازی مرکز نوآوری و شتابدهی فناوری های حوزه کتابداری، اسناد و محتوای دیجیتال میان سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و اشرف بروجردی رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران امضاء شد تا ایجاد زیست بوم کارآفرینی با ایجاد این مرکز در این حوزه شتاب گیرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان کسب و کارهای دانش‌بنیان و استارتاپی «علوم انسانی» را تحول آفرین می‌کنند
ستاری در آیین افتتاح«پنجمین دوره گفتمان نخبگان علوم انسانی» :

کسب و کارهای دانش‌بنیان و استارتاپی «علوم انسانی» را تحول آفرین می‌کنند

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری گفت: حرکت در مسیر تجاری‌سازی ظرفیت‌های علوم انسانی با میدان دادن به کسب و کارهای دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها، فرصت‌های تازه اشتغال و ارزش آفرینی از راه برطرف ساختن مشکلات جامعه خلق می کند و پیروزی در میدان مبارزه علیه تمام عیار تهاجم فرهنگی را به ارمغان می‌آورد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان با تمام توان از خلاقیت جوانان حمایت می کنیم
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در شورای اداری «مازندران»:

با تمام توان از خلاقیت جوانان حمایت می کنیم

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه محیط استان باید پذیرای خلاقیت‌های جوانان دانش‌آموخته خود باشد، تأکید کرد: با تمام توان از جوانان خلاق این استان حمایت می کنیم و از تمامی بخش های استان می خواهم با جان و دل از این مسیر رو به رشد حمایت کنند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان رشد اقتصادی کشور با کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان محقق می‌شود
ستاری در همایش «آینده کار و کارآفرینی جوانان در ایران»:

رشد اقتصادی کشور با کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان محقق می‌شود

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه صرفا با بودجه دولتی، کسب و کار را در جامعه رونق نخواهد داد، گفت: رونق کارآفرینی و فراگیر شدن زیست بوم نوآوری و اقتصاد دانش بنیان است که به رشد اقتصادی کشور منجر می شود.