ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان متصل شوید
داده‌نما

متصل شوید

اینترنت اشیاء چیست؟ بخواهیم ساده توضیح دهیم، اینترنت اشیاء به مفهوم پایه‌ای اتصال تمام دستگاه‌ها با یک کلید روشن و خاموش به اینترنت و نیز به یکدیگر اشاره می‌کند. از تلفن‌های شخصی و دستگاه‌های قهوه‌ساز و چای‌ساز گرفته تا ماشین‌های ظرفشویی، هدفون‌ها، روشنایی‌ها، و ابزارهای پوشیدنی و تقریباً هر چیزی که فکرش را بکنید.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ماراتن استارتاپی «زعفران با رویکرد سلامت» برگزار می‌شود
با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری

ماراتن استارتاپی «زعفران با رویکرد سلامت» برگزار می‌شود

ماراتن استارتاپی «زعفران با رویکرد سلامت» به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه و حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری در سطح ملی برگزار می‌شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان فرهنگ‌سازی مالکیت فکری در کشور سرعت می‌گیرد

فرهنگ‌سازی مالکیت فکری در کشور سرعت می‌گیرد

«سه‌شنبه‌های با طعم مالکیت فکری» عنوان برنامه‌ای است که توسط کانون پتنت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود تا افزایش آگاهی عمومی پیرامون مالکیت فکری با این رویداد آموزشی و ترویجی سرعت گیرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان داده‌نما: ایران «سلامت»

داده‌نما: ایران «سلامت»

ایران در طول سالیان اخیر، پیشرفتهای قابل توجهی در حوزه سلامت از نظر افزایش پوشش همگانی بهداشت، توسعه بازار، ارتقا کیفیت خدمات پزشکی و کاهش هزینه‌های درمان داشته است. اکوسیستم نوآوری حوزه سلامت با همکاری و هم‌افزایی نزدیک بخش عرضه و تقاضا و سیاست‌گذاری دقیق نهادهای متولی، ایجاد و حمایت شده است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان گردشگری و اصلاح مصرف دو زمینه همکاری با زیست‌بوم نوآوری در کشور است
وزیر نیرو در جریان بازدید از کارخانه نوآوری آزادی:

گردشگری و اصلاح مصرف دو زمینه همکاری با زیست‌بوم نوآوری در کشور است

وزیر نیرو در جریان بازدید از کارخانه نوآوری آزادی گفت: برنامه مدون و پرحجمی برای بهینه سازی مصرف آب و برق و جلوگیری از اتلاف نیرو تدوین شده که امیدوار هستیم بتوانیم در این مسیر از کمک زیست‌بوم دانش‌بنیان کشور و فرایندهای نوآور تحت حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مانند آنچه در اینجا وجود دارد بهره‌مند شویم.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان شرکت‌‎های خلاق در نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب‌بازی حضور می‌یابند
با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز

شرکت‌‎های خلاق در نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب‌بازی حضور می‌یابند

حوزه بازی و اسباب بازی به دلیل نقش کلیدی که در ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی در میان کودکان و نسل آینده ساز دارد، مورد توجه ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار دارد. نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب‌بازی از جمله رویدادهای ترویجی در این حوزه است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ستاری: راهی جدید در حوزه پژوهش باز شده است
تقدیر از برترین‌های پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی

ستاری: راهی جدید در حوزه پژوهش باز شده است

پژوهشگران و فناوران جهاد دانشگاهی صبح امروز در تالار همایش‌های پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری دور هم جمع شدند تا برترین‌های پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری تجلیل شوند.