ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان در تولید و صادرات تجهيزات «ایران ساخت» برای درمان كرونا توانمند هستیم
معاون علمي و فناوري رييس جمهوري:

در تولید و صادرات تجهيزات «ایران ساخت» برای درمان كرونا توانمند هستیم

چهارمين نشست كارگروه ارزيابي رسانه‌اي مديريت بيماري كرونا با حضور معاون علمي و فناوري رييس جمهوري در وزارت کشور تشکیل شد. ستاری در این نشست از ورود ايران به مرحله صادرات تجهيزات پزشكي در حوزه بيماري كرونا خبر داد و گفت: با توليدات روزافزون شركت‌هاي دانش‌بنيان در زمينه كيت‌هاي تشخيص و تجهيزات پزشكي در زمينه بيماري كرونا، اكنون براي صادرات اين محصولات آماده مي‌شويم.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان فراخوان ویژه «مقابله با کرونا » منتشر شد
از سوی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی؛

فراخوان ویژه «مقابله با کرونا » منتشر شد

صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی فراخوان ویژه «مقابله با کرونا» را منتشر کرد تا پژوهش‌ها برای مبارزه با این بیماری با سرعت بیشتری انجام و از آنها حمایت شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان داده‌نما؛ حال و هوای زیست‌بوم زیست‌فناوری در ایران

داده‌نما؛ حال و هوای زیست‌بوم زیست‌فناوری در ایران

زیست فناوری یکی از حوزه های کاربردی و نام آشنای علمی در دنیا است. علمی که قرار است با کمک روش های زیستی پاسخی باشد برای معضلات و مشکلات زندگی بشر. این علم مفید در ایران هم با تلاش متخصصان و دانش‌آموختگان داخلی توسعه ای مطلوب یافته است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان بسته حمایتی معاونت علمی از استارتاپ‌های حوزه آنلاین و دیجیتال رونمایی شد/ آغاز پویش «کرونا پلاس»

بسته حمایتی معاونت علمی از استارتاپ‌های حوزه آنلاین و دیجیتال رونمایی شد/ آغاز پویش «کرونا پلاس»

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از بسته حمایتی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های حوزه آنلاین، دیجیتال و مجازی رونمایی کرد تا فرصتی برای توسعه سرویس‌ها و خدمات آنلاین در میدان مبارزه با کرونا فراهم شود. اکنون که زیست بوم فناوری و نوآوری حوزه پزشکی و فنی به خوبی در مبارزه با کرونا درخشیده‌اند حال زمان درخشش سایر فعالان این زیست بوم است که با رونمایی از این بسته حمایتی از استارتاپ‌ها فعالیت‌ها با عنوان «پویش کرونا پلاس» در این بخش نیز شاهد رونق باشیم.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان 20 شرکت مستقر در پارک فناوری پردیس محصولات مقابله با کرونا عرضه کردند
با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛

20 شرکت مستقر در پارک فناوری پردیس محصولات مقابله با کرونا عرضه کردند

بیش 20 شرکت مستقر در پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به صدها شرکت دانش بنیان، خلاق و استارتاپی دیگر پیوستند و محصولات و خدمات خود را در زمینه مقابله با ویروس کرونا عرضه کردند. ستادی به منظور تجمیع این قعالیت‌ها در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تشکیل شده است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان شرکت‌های دانش بنیان 110 خدمت دریافت می‌کنند
با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛

شرکت‌های دانش بنیان 110 خدمت دریافت می‌کنند

بر اساس قانون حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بسته‌‎ای جامع شامل 110 خدمت و حمایت تدارک دیده است که در سال 1398 به شرکت‌های دانش بنیان عرضه شد، این معاونت در نظر دارد تا سبد اقلام حمایتی خود را در سال جدید (1399) متنوع‌تر سازد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ستاری: زنجیره ساخت دستگاه‌های تولید انواع ماسک در کشور تکمیل شد
خبری جدید از معاون علمی و فناوری ریییس جمهوری درباره یکی از موضوعات مهم این روزها؛

ستاری: زنجیره ساخت دستگاه‌های تولید انواع ماسک در کشور تکمیل شد

خوشبختانه زنجیره ساخت دستگاه‏های تولید ماسک در انواع مختلف در داخل کشور به همت شرکت‏های دانش ‏بنیان تکمیل شد. این خبری که سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به تازگی اعلام کرده است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ده‌ها پروژه ملی در حوزه گیاهان دارویی اجرایی شد
گزارشی از اقدمات ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی در سال رونق تولید

ده‌ها پروژه ملی در حوزه گیاهان دارویی اجرایی شد

فعالیت‌های ستاد توسعه علوم و فناوری‌های گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال 1398 حوزه‌های مختلفی را از جمله حمایت از فناوری‌ها و محصولات دانش‌بنیان و فعالیت‌های ترویجی در بر می‌گیرد.