ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان الکامپ امسال شاهد تنوع چشمگیری از ایده‌ها است
ستاری در جمع خبرنگاران حاضر در نمایشگاه الکامپ:

الکامپ امسال شاهد تنوع چشمگیری از ایده‌ها است

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه استارتاپ ها در حوزه های مختلف علمی مانند نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی و غیره فعال هستند، تاکید کرد: در حال حاضر هزاران ایده معرفی شده است تا شتاب دهنده ها بر روی این ایده های نو کارهای جدید و خدمات جدیدی ارائه دهند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان فرهنگ فراموش شده کارآفرینی را باید به جامعه بازگردانیم
ستاری در مراسم اختتامیه برنامه تلویزیونی «کارساز»:

فرهنگ فراموش شده کارآفرینی را باید به جامعه بازگردانیم

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در مراسم اختتامیه برنامه تلویزیونی «کارساز» با بیان اینکه حرکت اشتباه ما از جایی آغاز شد که بهایی به ایده‌پردازی، نوآوری و تفکر خلاق ندادیم گفت: . در این صورت مدرک گرایی رواج یافت و جوانان در دانشگاه‌ها به دنبال تکه کاغذی برای استخدام رفتند. پس از استخدام خوشحالی می‌کنند در حالی که نمی‌دانند این اقدام تمام اعتماد به نفس، مهارت ها و نوآوری ها از بین می‌برد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان نمایشگاه الکامپ با استارتاپ ها جانی دوباره می گیرد

نمایشگاه الکامپ با استارتاپ ها جانی دوباره می گیرد

دستاوردهای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک فناوری با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان و ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی و در سالن 7 غرفه 1163 به مخاطبان این نمایشگاه عرضه می شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان شرکت‌های دانش‌بنیان علم را به ثروت تبدیل می‌کنند و مایه اقتدار کشورند
ستاری در اجلاس سراسری ائمه جمعه و جماعت کشور:

شرکت‌های دانش‌بنیان علم را به ثروت تبدیل می‌کنند و مایه اقتدار کشورند

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با اشاره به حضور پررنگ شرکت های دانش بنیان در اقتصاد کشور گفت: این اتفاقات بزرگ در سایه حمایت مستقیم رهبر معظم انقلاب پیش می رود و بسیاری از مشکلات با راهنمایی های ایشان حل می شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان تولید را رونق می‌دهیم

تولید را رونق می‌دهیم

همت و غیرت جوانان ایرانی برای مقابله عملی با تحریم‌‌ها تحول به راه انداخته است. این جوانان با فعالیت در شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌ها خلاقیت و نوآوری را در معرض دید همگان قرار داده‌اند تا فعل ما می توانیم را صرف کنند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان رونق تولید در گروی سرمایه‌گذاری روی پارک علم و فناوری است
ستاری در نشست اقتصاد مقاومتی استان زنجان:

رونق تولید در گروی سرمایه‌گذاری روی پارک علم و فناوری است

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری با بیان اینکه پارک علم و فناوری استان زنجان به عنوان آغازکننده رونق تولید و توسعه پایدار باید با هم‌دلی و همراهی تمامی بخش‌ها حمایت شود گفت:حضور بخش خصوصی در این پارک به صادرات محصولات کمک می کند.