ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان محققین منتخب ماهیانه تا 30 میلیون ریال حق الزحمه دریافت می‌کنند
با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری:

محققین منتخب ماهیانه تا 30 میلیون ریال حق الزحمه دریافت می‌کنند

فدراسیون سرآمدان علمی ایران وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف حمایت از فارغ‌التحصیلان مقطع دکتری و کمک به ارتقاء کیفیت پژوهش کشور، از دوره‌های تحقیقاتی پسادکتری حمایت می‌کند. از ابتدای سال 1395 تا انتهای سال 1397 تعداد 176 نفر، موفق به جذب این حمایت‌ها از فدراسیون شده‌اند. فدراسیون در این بازه زمانی بیش از 46 میلیارد ریال حق الزحمه متقاضیان واجد شرایط پرداخت کرده‌ است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان «دانش‌بنیان» به ایستگاه سی‌وپنجم رسید

«دانش‌بنیان» به ایستگاه سی‌وپنجم رسید

ماهنامه «دانش‌بنیان» در سی و پنجمین شماره خود به برخی تولیدات شرکت‌های دانش‌بنیان نقبی زده و از راه‌های نرفته برای موفقیت در ایده‌های استارتاپی گفته، این شماره همچنین نگاهی ویژه به سیاستگذاران و شرکت‌ها در شرایط اقتصادی کنونی کشورها دارد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان استارتاپ‌های حوزه اجتماعی مشارکت‌های مردمی را گسترش می‌دهد
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری:

استارتاپ‌های حوزه اجتماعی مشارکت‌های مردمی را گسترش می‌دهد

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در نشست مشترک با رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) راه اندازی استارتاپ‌های حوزه اجتماعی را راهی برای توسعه مشارکت مردمی در امور خیریه دانست.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان برترین‌های تعاون با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری تقدیر شدند- ستاری: استارتاپ‌ها سرمایه انسانی اقتصاد دانش‌بنیان را تأمین می‌کنند

برترین‌های تعاون با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری تقدیر شدند- ستاری: استارتاپ‌ها سرمایه انسانی اقتصاد دانش‌بنیان را تأمین می‌کنند

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری در آیین « هشتمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی» از ضرورت گذار به سوی حمایت از سرمایه‌های نوآورانه گفت و با حضور وی از فعالان حوزه تعاونی تجلیل شد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان تهران دو گام به سوی شهر هوشمند و پاک پیش رفت
با توافق میان شهرداری تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری:

تهران دو گام به سوی شهر هوشمند و پاک پیش رفت

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری و شهردار تهران با امضای دو تفاهم‌نامه همکاری، برای «شناسایی پهنه‌های شهری برای ایجاد مراکز نوآوری» و همچنین را‌ه‌اندازی«مرکز نوآوری فناوری‌های پیشرفته حمل و نقل» توافق کردند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان مسابقه بزرگ کتاب خوانی الکترونیک دارکوب برگزار می‌شود
با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری

مسابقه بزرگ کتاب خوانی الکترونیک دارکوب برگزار می‌شود

مسابقه بزرگ کتاب خوانی الکترونیک دارکوب، با رویکرد افزایش سطح سواد دیجیتال کودکان و نوجوانان با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان «علوم انسانی» بکر و ثروت‌آفرین برای استارتاپ‌ها است
سورنا ستاری در افتتاحیه کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی:

«علوم انسانی» بکر و ثروت‌آفرین برای استارتاپ‌ها است

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در افتتاحیه کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی، علوم انسانی را حوزه‌ای بکر برای استارتاپ‌ها دانست که در آن مجال و ظرفیت نهفته بزرگی برای فعالیت نوآورانه، خلق ارزش افزوده و اشتغال‌آفرینی پایدار مهیا است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان «توسعه» با نوآوری جوانان «پایدار» می‌شود
معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری در نشست رونق اقتصاد دانش‌بنیان استان مازندران:

«توسعه» با نوآوری جوانان «پایدار» می‌شود

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری در ادامه سفر خود به شرق استان مازندران، در نشست «رونق تولید و اقتصاد دانش‌بنیان» با حضور استان‌دار و جمعی از فعالان اقتصادی و فناور حضور یافت تا با فعالان زیست‌بوم نوآوری استان گفت‌وگو کند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان گردهمایی فناورانه در حوزه آب برگزار می‌شود

گردهمایی فناورانه در حوزه آب برگزار می‌شود

ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری «گردهمایی فناورانه سازمان‌ها، صنایع، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها» در این حوزه را برگزار می‌کند.