ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان همراهی و «مشاوره» فعالان زیست‌بوم دانش‌بنیان
داده نما

همراهی و «مشاوره» فعالان زیست‌بوم دانش‌بنیان

شرکت‌های دانش بنیان در مسیر خود برای تجاری سازی، نیازمند آشنایی با قوانین مختلف کاری هستند و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بر این اساس در 8 سرفصل عمده، مراکز مشاوره‌ ایجاد کرده است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان سمینار ملی زبان‌شناسی شناختی برگزار می‌شود

سمینار ملی زبان‌شناسی شناختی برگزار می‌شود

دومین سمینار ملی زبان‌شناسی شناختی با هدف توسعه و گسترش هرچه بهتر این مکتب با حضور اساتید متخصص در این رشته با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی 6 اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان سرآمدان علمی از 30 دانشگاه کشور انتخاب شدند
با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری:

سرآمدان علمی از 30 دانشگاه کشور انتخاب شدند

در چهارمین دوره انتخاب سرآمدان علمی، بیش از 70 سرآمد علمی توسط فدراسیون سرآمدان علمی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از 30 دانشگاه کشور انتخاب شدند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان نشست گرامیداشت مقام زن برگزار شد
همزمان با میلاد حضرت فاطمه (س)

نشست گرامیداشت مقام زن برگزار شد

نشست صمیمی معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بانوان همکار در این معاونت به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن برگزار شد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان نخبگان و مدال‌آوران سرچشمه تحولات بنیادین کشور هستند
سورنا ستاری در همایش «بهترین هدیه»:

نخبگان و مدال‌آوران سرچشمه تحولات بنیادین کشور هستند

مقام معظم رهبری 118 مدال که از طرف برگزیدگان مسابقات المپیادهای جهانی به ایشان اهدا شده بود را در مراسمی با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به صاحبان این مدال‌ها بازگرداند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان بانوان فعال شرکت‌های دانش‌بنیان تجربیات خود را به اشتراک می‌گذارند

بانوان فعال شرکت‌های دانش‌بنیان تجربیات خود را به اشتراک می‌گذارند

«اشتراک‌گذاری تجربیات بانوان فعال شرکت‌های دانش‌بنیان و نوپا» عنوان رویدادی است که توسط مرکز امور بانوان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود تا رونق فعالیت‌ها در زیست بوم فناوری و نوآوری بانوان سرعت گیرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان از خدمات و محصولات دانش بنیان رونمایی شد/افتتاح فاز نخست مرکز جامع سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی دانشگاه علوم پزشکی تهران
با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری

از خدمات و محصولات دانش بنیان رونمایی شد/افتتاح فاز نخست مرکز جامع سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی دانشگاه علوم پزشکی تهران

فاز نخست مرکز جامع سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری افتتاح شد. این در حالی است که از ابتدای ایام دهه فجر طرح‌ها و پروژه‌های دیگری در استان‌های مختلف مانند اصفهان، بوشهر و شهرکرد با حضور وی رونمایی شد تا شاهد رونق زیست بوم فناوری و نوآوری و گسترش حمایت‌ها از این حوزه باشیم.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان نخبگان غیرمقیم حمل‌ونقل کشور را متحول می‌کنند

نخبگان غیرمقیم حمل‌ونقل کشور را متحول می‌کنند

استفاده از ظرفیت علمی و حرفه‌ای متخصصان ایرانی خارج از کشور مهم‌ترین هدف اجرای برنامه همکاری با متخصصان و کارآفرینان غیرمقیم معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است. ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم در این طرح پیش‌قدم شده و با جذب نخبگان بازگشته به کشور در ستاد، سهم خود را در این برنامه می‌پردازد.