ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان یافته‌های دانشمندان ایرانی در حوزه کرونا امیدوارکننده است
مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری:

یافته‌های دانشمندان ایرانی در حوزه کرونا امیدوارکننده است

دبیر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گفت: ایران کشور محصور در تحریم‌ها به مدد دانش‌بنیان‌ها آنقدر خوب از پس تامین تجهیزات و داروهای مورد نیاز خود در حوزه مقابله با کرونا برآمد که می‌توان مدعی شد، تقریبا هیچ نیازی در کشور نبود که با توان دانش‌بنیانی تامین نشود. روزهای سخت و پرالتهابی که با تولید تجهیزات و فناوری‌های ایران ساخت در حال گذر است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان رسانه و فضای مجازی مقوم اقتصاد دانش بنیان
دبیر ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی در بازدید از رایمون مدیا؛

رسانه و فضای مجازی مقوم اقتصاد دانش بنیان

مشاور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در تورعلمی وبازدید از مرکز نوآوری و شتاب‌دهی رایمون مدیا بر اهمیت بهره گیری از رسانه وفضای مجازی در توسعه علم و فناوری تاکید کرد و گفت: باید از این ابزار مهم و موثر برای معرفی تلاش‌های علمی ومعرفی دستاوردها در جهت امید افزایی و پیشرفت به جامعه بهره ببریم.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان دانش بنیان ها به کمک سینما می آیند؟
خروج از بن‌بست‌‌های سینما با تشکیل زیست‌بوم

دانش بنیان ها به کمک سینما می آیند؟

پیشبرد اهداف اقتصاد دانش‌بنیان در کشور نیازمند ابزار و بازیگرانی است که با قرارگرفتن در جای مناسب خود، نقش خود را در تحقق این هدف ایفا می‌کنند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان 50 درصد تخفیف خدمات آزمایشگاهی به شرکت‌های خلاق رسید

50 درصد تخفیف خدمات آزمایشگاهی به شرکت‌های خلاق رسید

دبیر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گفت: در ادامه طرح‌های تخفیفی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، شرکت‌های خلاق هم به لیست این طرح‌ها اضافه شدند و از امروز این شرکت‌ها برای دریافت خدمات آزمایشگاهی 50 درصد تخفیف می‌گیرند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ستاری: تصویری شفاف و مستند از وضعیت مهاجرتی ایران ارائه شده است
رونمایی از سالنامه آماری مهاجرتی ایران

ستاری: تصویری شفاف و مستند از وضعیت مهاجرتی ایران ارائه شده است

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری در آیین رونمایی از نخستین سالنامه مهاجرتی ایران گفت: وجود معیارهای دوگانه در نگرش و مطالعه وضعیت مهاجرتی ایران یک آسیب در این حوزه به‌شمار می‌رود که اکنون با انتشار «سالنامه آماری مهاجرتی ایران» تصویری جامع و شفاف از این موضوع در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان نخستین سالنامه مهاجرتی ایران منتشر شد
مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری خبر داد:

نخستین سالنامه مهاجرتی ایران منتشر شد

پرویز کرمی مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از انتشار نخستین سالنامه مهاجرتی ایران خبر داد و گفت: در این سالنامه آخرین آمار و اطلاعات موجود در حوزه‌های مهاجرتی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. این اقدام را باید گامی ارزشمند برای قرار گرفتن ایران در میان کشورهایی که به شکلی نظام‌مند به تدوین و انتشار داده‌های مهاجرت اقدام کرده‌اند، دانست.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان داده نما: فناورانه‌ای از جنس دریا

داده نما: فناورانه‌ای از جنس دریا

صنعت دریایی یکی از مهم‌ترین داشته‌های ایران است. صنعتی بزرگ با ارزش افزوده زیاد و اشتغالزایی بالا. این صنعت کاربردی و استراتژیک در ایران به کمک دانش‌بنیان‌ها و استارتاپ‌ها روند رو به رشد و قابل قبولی دارد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان برگزیدگان جشنواره «خلاق برتر» تسهیلات ویژه دریافت می‌کنند

برگزیدگان جشنواره «خلاق برتر» تسهیلات ویژه دریافت می‌کنند

فراخوان جدید جشنواره «خلاق برتر» به شناسایی و انتخاب شرکت‌های خلاق برتر اختصاص دارد. بر اساس این فراخوان سه شرکت منتخب، مبلغ صد میلیون تومان تسهیلات ویژه دریافت می‌کنند. استارتاپ‌های منتخب نیز، علاوه بر دریافت جوایز نقدی به عنوان تیم خلاق معرفی می‌شوند.