ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان داده نما: درمان در خانه

داده نما: درمان در خانه

«از خانه پزشکت مراقبته!» این یک تبلیغ شهری یا تلویزیونی نیست. یک واقعیت مجازی است که فناوری‌های پیشرفته را به خدمت گرفته است تا بیماران بدون حضور فیزیکی از خدمات مراقبتی، بهداشتی و درمانی استفاده کنند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان داده‌نما: خدماتی برای آفرینش ایده‌

داده‌نما: خدماتی برای آفرینش ایده‌

شرکت‌های خلاق نیز مانند شرکت‌های دانش‌بنیان خدمات متنوعی دریافت می‌کنند. تسهیلات مالی‌کم بهره، کمک هزینه انجام تحقیقات بازار، خدمات در حوزه بازاریابی و کمک هزینه حضور در نمایشگاه‌های داخلی، بخشی از این خدمات است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان تور علم و فناوری کارگردانان سینمای ایران از کارخانه نوآوری آزادی

تور علم و فناوری کارگردانان سینمای ایران از کارخانه نوآوری آزادی

جمعی از کارگردانان سینمای کشورمان در راستای برگزاری تورهای علم و فناوری به دعوت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از کارخانه نوآوری آزادی و شتابدهنده سیناپس دیدن کردند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان چالش اشتغال با مشارکت شرکت‌های بخش خصوصی رفع می‌شود
کرمی در آئین چهارمین دوره آزمون فناورد؛

چالش اشتغال با مشارکت شرکت‌های بخش خصوصی رفع می‌شود

مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما صبح امروز میزبان جمعی از مدیران شرکت‌های دانش بنیان، شرکت‌های صنعتی و سازمان‌های مختلف بخش خصوصی بود که برای شرکت در «مجمع هماهنگی بخش خصوصی با محوریت ارزیابی و توانمندسازی سرمایه انسانی در دوران شیوع کرونا» آموده بودند. همچنین همزمان با این برنامه چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی افتتاح شد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان رویدادی فناورانه؛ كسب‌وكارهاي دانش‌بنیان حوزه راهداري توسعه می‌یابد

رویدادی فناورانه؛ كسب‌وكارهاي دانش‌بنیان حوزه راهداري توسعه می‌یابد

صنعت راهداری یکی از حوزه‌هایی است که برای استفاده از خدمات دانش‌بنیانی پیش‌قدم شده است. صنعتی که قرار است با کمک طرح‌هاي دانش‌بنيانی و كسب‌وكارهاي نوين و خلاق متحول شود. این اتفاق با برگزاری «نخستين رويداد نوآوري حوزه راهداري» سرعت می‌گیرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان داده‌نما: همراهی فناورانه

داده‌نما: همراهی فناورانه

جرقه‌ای در ذهن زده می‌شود و با شکل گیری یک ایده در نهایت محصولی نوآورانه تولید می‌شود. محصولات و دستاوردهایی که نیازهای بسیاری را پاسخگو شدند و رویاهای بشر را محقق کردند. رویاهایی مانند سفر به کرات دیگر. پس اختراع در تمام دوران زندگی بشر اهمیت فراوانی داشته و او را به سوی پیشرفت سوق داده است.