ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان شرکت‌های دانش‌بنیان از لیزینگ صادراتی بهره می‌برند

شرکت‌های دانش‌بنیان از لیزینگ صادراتی بهره می‌برند

توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش بنیان از جمله اقداماتی است که می‌تواند تسهیل‌گر جهش در تولید محصولات دانش بنیان باشد. بیش از 4700 شرکت دانش بنیان در صورت دارا بودن شرایط می‌توانند علاوه بر لیزینگ داخلی محصولات، از لیزینگ خارجی نیز برای انجام صادرات بهره‌مند شوند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان فراخوان ویژه «مقابله با کرونا » منتشر شد
از سوی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی؛

فراخوان ویژه «مقابله با کرونا » منتشر شد

صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی فراخوان ویژه «مقابله با کرونا» را منتشر کرد تا پژوهش‌ها برای مبارزه با این بیماری با سرعت بیشتری انجام و از آنها حمایت شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان داده‌نما؛ حال و هوای زیست‌بوم زیست‌فناوری در ایران

داده‌نما؛ حال و هوای زیست‌بوم زیست‌فناوری در ایران

زیست فناوری یکی از حوزه های کاربردی و نام آشنای علمی در دنیا است. علمی که قرار است با کمک روش های زیستی پاسخی باشد برای معضلات و مشکلات زندگی بشر. این علم مفید در ایران هم با تلاش متخصصان و دانش‌آموختگان داخلی توسعه ای مطلوب یافته است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان در خانه سفر کنید
کروناپلاس

در خانه سفر کنید

کرونا و قرنطینه به معنای پایان سفرهای تفریحی و گردشگری نیست. این روزهای خانه نشینی را با کمک نرم افزارهای کاربردی در فضای مجازی می توان به روزهایی با تجارب متفاوت بدل کرد. روزهایی که می‌شود همه اتفاقات پیرامونی و نیازهای خود را به شکلی دیگر و به روش‌های غیرمرسوم دید و تامین کرد. شاید این محدودیت فرصتی شد برای اجرایی کردن برنامه‌هایی که پیش از این مجال ظهور و بروز نداشتند مثلا گردشگری دیجیتال که شاید در روزهای عادی چندان مفهومی برای مردم و دوستداران گردشگری نداشت.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان بسته حمایتی معاونت علمی از استارتاپ‌های حوزه آنلاین و دیجیتال رونمایی شد/ آغاز پویش «کرونا پلاس»

بسته حمایتی معاونت علمی از استارتاپ‌های حوزه آنلاین و دیجیتال رونمایی شد/ آغاز پویش «کرونا پلاس»

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از بسته حمایتی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های حوزه آنلاین، دیجیتال و مجازی رونمایی کرد تا فرصتی برای توسعه سرویس‌ها و خدمات آنلاین در میدان مبارزه با کرونا فراهم شود. اکنون که زیست بوم فناوری و نوآوری حوزه پزشکی و فنی به خوبی در مبارزه با کرونا درخشیده‌اند حال زمان درخشش سایر فعالان این زیست بوم است که با رونمایی از این بسته حمایتی از استارتاپ‌ها فعالیت‌ها با عنوان «پویش کرونا پلاس» در این بخش نیز شاهد رونق باشیم.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان پست آنلاین را در خانه دریافت کنید
با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی

پست آنلاین را در خانه دریافت کنید

خدمات پست به صورت غیر حضوری در قالب «پیشخوان مجازی پستی تاپین» ارائه می‌شود. اقدامی که توسط گروهی از جوانان در شرکتی دانش‌بنیان محقق شد تا امکانات کامل دفاتر پستی به خانه‌ها منتقل شود.