ماهنامه ی آموزشی ، علمی ، خبری ، تحلیلی " اقتصاد دانش بنیان "


 


 

ماهنامه خبري،آموزشي و تحليلي بنياد ملي نخبگان سرآمد 

 


 

با حمایت ستاد توسعه فرهنگ، علم و فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی؛

هفته نامه شنبه «اولین نشریه اختصاصی در حوزه استارت آپ ها»

هفته نامه شنبه اولین نشریه اختصاصی در حوزه استارت آپ ها در ایران است، که با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی و اشتغال زایی، معرفی استارت آپ ها و زمینه‌های دارای ظرفیت راه‌اندازی استارت‌آپ در ایران، آشنا کردن مخاطبان با نمونه‌های موفق و ناموفق خارجی، آموزش چگونگی راه اندازی یک استارت آپ و آموزش چگونگی ورود به بازارهای جهانی، گفت و گو با صاحبان استارت آپ های بزرگ ایرانی و استارت آپ های نوپا و... و با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور در حال انتشار می باشد. جهت دریافت مجله، لینک زیر را کلیک نمایید.

لینک مجلات آنلاین

 


نشریه ی رشد و  کارآفرینی وابسته به مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف 

در هر جامعه‌ای وجود نشریات تخصصی در هر حوزه نشان‌دهنده رشد آن جامعه در زمینه موردنظر می‌باشد. بی شک در عرصههای مختلف علوم و فنون در کشور ما می توان دانشگاه شریف را به عنوان یکی از دانشگاه‌های پیشرو و مطرح در زمینه‌های مختلف  برشمرد.

از بخش هایی که میتوان در این خصوص در این دانشگاه مورد توجه انگاشته شود ، مرکز کارآفرینی دانشگاه شریف است با اهداف مشخصی تاسیس گردیده است که از مهم‌ترین آن‌ها، توسعه کارآفرینی در سطح دانشجویان، اعضای هیئت علمی، کارمندان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در ابعاد آموزشی، پژوهشی و ترویجی؛ ارتقای روحیه کارآفرینی، آموزش مهارت‌ها، توسعه و ترویج کارآفرینی درکشور؛ ایجاد تحول در فضای دانشگاه‌های سنتی جهت تحقق دانشگاه کارآفرین و ... می‌باشد.

در راستای رسیدن به اهداف مذکور، مرکز کارآفرینی شریف از سال 91 تصمیم به انتشار نشریه‌ای تخصصی در حوزه کسب و کار و مباحث کارآفرینی گرفته است که از جمله ی اولین تلاشهای نسبتا  موفق در این حوزه می باشد . لذا به منظور دسترسی آسان تر شما و نیز بهره برداری از این مطالب مفید و آشنایی بیشتر با این نشریه ، در  زیر با طبقه بندی سالیانه این نشریه از محتوای مفید آن که اکثرا در راستای ترویج گفتمان علم و فناوری و نیز ترویج کارآفرینی فناورانه و اقتصاد دانش بنیان است بهره مند شوید .

بی شک استفاده ی شما از این دست نشریات باعث گسترش روحیه کارآفرینی دانش بنیان در کشورمان خواهد شد .

سال 1391 : شامل >> پیش شماره و شماره های اول تا پنجم 

سال 1392 : شامل >> شماره های 6 تا 16 نشریه + 2 ویژه نامه ی نوروزی و ویژه نامه ی جدیدالورودها  

سال 1393 : شامل >>شمارههای 17 تا 23

سال 1394 : شامل >>شماره های 24 به بعد منتشر شده در سال 94 

 

فایل ها