صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت‌علمی؛

هم‌نت گردشگری تبریز برگزار شد

هم‌نت گردشگری تبریز با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری برگزار شد و سه گروه برگزیده در مرکز نوآوری دانشگاه تبریز مستقر شدند.
 

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در راستای اجرای برنامه مصوب برگزاری رویدادهای کارآفرینی بنیاد نخبگان استان آذربایجان شرقی، رویداد «هم‌نت گردشگری تبریز» باهدف آشنایی شرکت‌کنندگان با مباحث کارآفرینی و راه‌اندازی کسب‌وکار به‌صورت عملی، گردهم‌آمدن فعالان و متخصصان حوزه گردشگری شهر تبریز و شبکه‌سازی آنها باهم، تشکیل تیم‌های استارتاپی و تبدیل ایده‌های مناسب به کسب‌وکار در حوزه گردشگری و حضور سرمایه‌گذاران این حوزه و سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ های جدید و رو به رشد برنامه‌ریزی شد.
در این راستا رویداد هم‌نت گردشگری تبریز 10 و 11 آبان ماه 96 توسط ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی، مرکز نوآوری دانشگاه تبریز، مرکز شتابدهی بنیاد نخبگان استان آذربایجان شرقی، کانون ایران‌شناسی و گردشگری، انجمن علمی مدیریت و انجمن علمی مدیریت جهانگردی دانشگاه تبریز برگزار شد.
محورهای برگزاری این رویداد شاملی برگزاری تورهای گردشگری، تاریخی، فرهنگی و طبیعی؛ رزرو اماکن اقامتی و رفاهی و خرید بلیط وسایل حمل‌ونقل؛ فروش سوغات و صنایع‌دستی و معرفی جاذبه‌های گردشگری؛ گردشگری سلامت و سایر حوزه‌های مرتبط با گردشگری بود.
هم‌نت گردشگری تبریز به‌منظور آشنایی شرکت‌کنندگان با مباحث کارآفرینی و راه‌اندازی کسب‌وکار به‌صورت عملی و نیز گردهم آمدن فعالان و متخصصان حوزه گردشگری شهر تبریز و شبکه‌سازی آنها با هم برگزار می‌شود.
از دیگر اهداف این رویداد می‌توان به  تشکیل تیم‌های استارتاپی و تبدیل ایده‌های مناسب به کسب وکار در حوزه گردشگری حضور سرمایه‌گذاران این حوزه و سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ‌های جدید و روبه رشد اشاره کرد.
ایده‌های برگزیده در این رویداد به ترتیب بنگاه بازاریابی اجتماعی (تبریز شو)، گردشگری روستایی و کشاورزی، The 10 best Tabriz 2018، ایران دسرلند، خلق داستان مصور، دکتر رِست، کمپ گردشگری برند پارک بودند.
سه ایده نخست برگزیده در این رویداد می‌توانند در مرکز نوآوری دانشگاه تبریز مستقرشده و دیگر ایده‌ها نیز با تکمیل ایده‌های خود می‌توانند مجدداً برای بررسی به مرکز نوآوری دانشگاه تبریز و مرکز شتاب‌دهی بنیاد نخبگان این استان مراجعه کنند.
هم‌نت گردشگری تبریز با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی 10 و 11 آبان ماه 96  در مرکز نوآوری دانشگاه تبریز برگزار شد.١١:٥٥ - 1396/08/22    /    شماره : ٢٨٨٦٩    /    تعداد نمایش : ١٩٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: