صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان فستيوال نوآوريهاي صنعت رنگ و رزين اعلام شد

مرکز فن بازار ملي ايران واقع در پارک فناوري پرديس معاونت علمي فراخوان دريافت طرحها و اختراعات براي شرکت در فستيوال نوآوريهاي صنعت رنگ و رزين را اعلام کرد. فنبازار ملي ايران با همکاري موسسه پژوهشي علوم و فناوري رنگ و پوشش و شرکت سنجش فناوري خاورميانه و با حمايت معاونت علمي در نظر دارد فستيوال تخصصي نوآوريهاي حوزه صنعت رنگ و پوشش را در مهرماه 1396 برگزار کند. اين فستيوال تخصصي به منظور تجاري سازي نوآوريهاي حوزه رنگ، رزين و پوششهاي صنعتي در 6 محور و از طريق معامله/ جذب سرمايه گذار در بازار دارايي فکري و با حضور سرمايه گذاران و توليدکنندگان اين حوزه برگزار مي‏شود.

محورهاي اين همايش شامل پوششهاي سطح از جمله انواع پوششهاي آلي، پوششهاي معدني، آماده سازي سطح، خوردگي، رزينها، پيوندهها و افزودنيها، جوهرهاي چاپ؛ مواد رنگزا از جمله مواد رنگزاي موظف و رنگدانه هاي آلي، مواد رنگزاي زيستي، طبيعي، مصنوعي، غذايي، دارويي و آرايشي، پليمرهاي خودرنگ، رنگدانه ها و مواد رنگزاي نساجي، رنگدانه ها و مواد معدني پيشرفته و نانو مواد است.

از ديگر محورهاي اين رويداد ميتوان به فيزيک رنگ از جمله رنگ و جلوه ظاهري، فوتونيک، رنگ همانندي، رنگ سنجي؛ رنگ و محيط زيست از جمله جنبه هاي زيست محيطي صنايع رنگ و پوشش؛ رنگ و انرژيهاي نو از جمله کاربرد رنگ در سلولهاي خورشيدي و ساير انرژيهاي تجديدپذير و نيز هنر رنگ مانند طراحي و هنر رنگ اشاره کرد.

در اين رويداد طرح ها و اختراعات منتخب به سرمايه گذاران و صنعتگران ارائه ميشود. همچنين جلسات اختصاصي براي امضاي قراردادهاي مشارکت و سرمايه گذاري برگزار خواهد شد. قابل توجه است که اختراعات برگزيده از حمايت معاونت علمي با اعطاي تسهيلات سرمايه گذاري برخوردار ميشوند.

منبع: مجله دانش بنیان


١٠:٢٥ - 1396/07/03    /    شماره : ٢٧٥٦٥    /    تعداد نمایش : ١٦٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: