صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

مهلت فراخوان جایزه ملی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی تمدید شد

مهلت فراخوان جایزه ملی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی تمدید شد


مهلت فراخوان جایزه ملی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی که به همت ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی برگزار می‌شود،  تا 15 مرداد ماه 97 تمدید شد.


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، جایزه ملی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در چهار بخش ایده برتر، مقاله برتر، پایان‌نامه برتر و اختراع برتر برگزار می‌شود. در بخش ایده برتر متقاضی باید در زمان ثبت نام دانشجو باشد. ایده متقاضی باید در حوزه‌های مرتبط بوده و از شرط لازم نوآوری برخوردار باشد.
در بخش مقاله برتر سن متقاضی در زمان ثبت‌نام باید زیر 35 سال تمام باشد.  مقاله باید اصیل بوده و موضوع آن باید در حوزه‌های مرتبط باشد. متقاضی باید نویسنده اول یا مسئول بوده و وابستگی سازمانی اول ذکر شده برای متقاضی ایران باشد.
تاریخ چاپ مقاله باید 2017 یا 2018 باشد.  مقاله باید در پایگاه ISI نمایه شده و حداقل ضریب تأثیر آن باید 2 باشد.
در بخش پایان نامه سن متقاضی در زمان ثبت‌نام باید زیر 35 سال باشد. موضوع پایان نامه باید در حوزه‌های مرتبط باشد. در زمان شروع فراخوان نباید بیش از 2 سال از فارغ التحصیلی متقاضی گذشته باشد. تنها پایان نامه هایی که دارای صورت جلسه دفاع هستند، مورد بررسی قرار خواهند گرفت. متقاضی باید دست کم 2 مقاله اصیل مستخرج از پایان نامه داشته باشد.
در این بخش ضریب تأثیر یکی از مقالات باید 3 به بالا بوده و مقاله دوم نیز باید در مجله‌ای با ضریب تأثیر 2 به بالا چاپ شده باشد. ثبت اختراع بین المللی معادل با مقاله با ضریب تأثیر 3 در نظر گرفته خواهد شد.
 در بخش اختراع برتری‌اید سن متقاضی در زمان ثبت نام زیر 35 سال تمام باشد.  موضوع اختراع نیز باید در حوزه‌های مرتبط با علوم و فن اوری های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی باشد.
مهلت ارسال آثار به این دوره تا تاریخ 15 مرداد ماه است و متقاضیان جهت ثبت‌نام می‌توانند به وب‌سایت  http://stemcellfestival.com مراجعه کنند.
همچنین آن دسته از متقاضیان بخش مقاله برتر که مدارکی مبنی بر انتخاب مقاله آنها به‌عنوان مقاله برتر در مجامع معتبر علمی دارند می‌توانند این مدارک را حداکثر تا 31 مردادماه به آدرس پست الکترونیکی award@stemcell.isti.ir ارسال کنند.
جایزه ملی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی که به همت ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی برگزار می‌شود.٠٣:٥٧ - 1397/04/30    /    شماره : ٣٦١٢٧    /    تعداد نمایش : ٢٣٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: