صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

با حکم سورنا ستاری؛

مشاور و مدیرکل دفتر معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور منصوب شد

با حکم سورنا ستاری؛

مشاور و مدیرکل دفتر معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور منصوب شد

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ در پی حکمی از سوی سورنا ستاری؛ معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، قاسم عرب به‌عنوان مشاور و مدیرکل دفتر معاون علمی و فناوری رییس جمهوری منصوب شد.

درمتن این حکم آمده است؛
نظر به توانمندی تعهد و تجربیات ارزنده، جنابعالی را به سمت مشاور و مدیرکل دفتر معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور منصوب می‌نمایم؛ امید است با نهایت جدیت در برنامه‌ریزی و مدیریت امور دفتر که از اهمیت و حساسیت ویژه‌ای برخوردار است موفق باشید، توفیق روزافزون را از خداوند متعال مسئلت دارم.


ضمناً بدین‌وسیله از زحمات برادر ارجمندم جناب آقای پرویز کرمی و خدمات ارزنده ایشان در دوران تصدی سرپرستی دفتر، کمال تشکر به عمل می آید.
در سوابق قاسم عرب، عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی، سر ممیزی و مدرس دوره‌های مدیریت انرژی و مجری بیش از 50 پروژه اجرایی و مطالعاتی در حوزه مدیریت انرژی به چشم می خورد.


شایسته یادآوری است پیش از عرب، سرپرستی حوزه ریاست معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری، همزمان بعهده پرویز کرمی مشاور معاون علمی و فناوری و رئیس مرکز ارتباطات واطلاع رسانی معاونت بوده است.١٥:٥٨ - 1397/07/14    /    شماره : ٣٨٢٣٦    /    تعداد نمایش : ١٠٦٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: