صفحه اصلی > اخبار > رخدادهای ویژه و همکاریها 

دیدار نخبگان و استعدادهای برتر علمی با رهبر انقلاب
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار با بیش از دو هزار نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی، تلاش و فعالیت ده‌ها هزار نخبه در سراسر ایران را ترسیم‌کننده‌ی تصویری امیدبخش و واقعی از کشور خواندند و با اشاره به نقش و تأثیرگذاری نخبگان جوان در برنامه‌ریزی صحیح برای آینده، پیشرفت علمی ایران و جلو بردن مرزهای دانش بشری، «تعامل متقابل، دوجانبه و جدی‌تر نخبگان و نظام، مراقبت هوشمندانه و استفاده‌ی صحیح از گنجینه‌ی نیروی انسانیِ نخبه، و تقویت هویت ملی و آرمانخواهی در مجموعه‌ی نخبگان کشور» را ضروری خواندند و تأکید کردند: تصویرسازی غلط و منفی و ناامیدکننده از اوضاع ایران، مهم‌ترین دستور کار امروز دشمن است اما به فضل الهی تصویر واقعی کشور در مجموع، نقطه‌ی مقابل تصویرسازی نظام سلطه است.
 ١٧:٣٥ - 1397/07/25 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
وزیر صنعت و تجارت کنیا در ديدار با معاون علمي:
استفاده از فناوری‌های ایرانی در کنیا آغاز شده است
هان پیتر مونگا در ديدار با دكتر ستاري گفت: ایران دارای توانمندی‌های خوبی در صنعت و فناوری است و کنیا زمینه ورود این فناوری‌ها را فراهم خواهد کرد.
 ١٥:٥٨ - 1397/07/12 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در کنیا تأکید کرد:
«زیرساخت‌های مالی» لازمه تبادل محصولات فناورانه ایران و کنیا
معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری در سفر به کنیا بر ضرورت ایجاد خط اعتباری بانکی و فراهم شدن زمینه تعامل شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور دو کشور به منظور تبادل محصولات و خدمات فناورانه ایران و کنیا تأکید کرد.
 ١٥:٥٤ - 1397/07/12 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
ستاری در جمع دانشگاهیان و فناوران استان اردبیل:
رونق اقتصاد دانش بنیان با تبدیل کارآفرینی و نوآوری به گفتمان عمومی استان ممکن می شود
به اعتقاد معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، برای تحقق اقتصاد دانش بنیان و شکوفایی توانمندی های ذاتی استان، باید محیط کسب و کار دانش بنیان و استارتاپی با تبدیل شدن به گفتمان عمومی مساعد شود.
 ١٧:٣٨ - 1397/07/02 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
کرمی در گفتگوی تفصیلی با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛
اقتصاد دانش بنیان در ایران نوپاست/ ترویج خرید کالای ایرانی در جشنواره «ایران ساخت»/ واردات نمونه خارجی جنسی که در کشور تولید می‌شود باید ممنوع شود
دبیر کل جشنواره ملی فرهنگی، هنری ایران ساخت گفت: جشنواره ملی فرهنگی، هنری ایران ساخت با شعار فناوری ایرانی، کسب و کار ایرانی و با هدف شناساندن کالای مرغوب ایرانی برگزار می‌شود.
 ١٥:٥٩ - 1397/06/17 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>